http://khisr.kharkov.ua.index.php?id=1506341220

Відбулося нагородження переможців конкурсу статей про соціальні послуги Чугуєва

25.09.17 | ХІСД

У Чугуєві відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу "Соціальні послуги Чугуєва - зміни на користь громади". Конкурс інформаційно-аналітичних матеріалів був проведений Харківським інститутом соціальних досліджень в рамках проекту Європейського Союзу "Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг".

Переможницями конкурсу стали: І місце - Марія Малевська (програма "Вікна-новини", телеканал СТБ), ІІ місце - Ірина Антонюк (програма "Сьогодні", ТРК Україна), ІІІ місце - Юлія Семененко (Медіа група «Об’єктив», ТРК «Simon»).

Міський голова Чугуєва Галина Мінаєва подякувала журналісткам-переможницям за увагу до соціальних подій міста та наголосила на важливості висвітлення позитивних місцевих практик для поширення реформ у країні. Експерт ХІСД Андрій Черноусов підкреслив зацікавленість в увазі журналістів до сфери надання соціальних послуг, проблем місцевої громади та соціальних інновацій, адже це суттєво посилює адвокаційну функцію громадянського суспільства.