вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

З Новим Роком та Різдвом!

29.12.17 | ХІСД

Команда ХІСД вітає усіх друзів та партнерів з прийдешними новорічними та різдвяними святами! Хай 2018 рік принесе злагоду та мир в нашу країну!
KHISR team congratulates all friends and partners with upcoming New Year and Christmas holidays! Let 2018 brings harmony and peace to our country!
Команда ХИСИ поздравляет всех друзей и партнеров с наступающими новогодними и рождественскими праздниками! Пусть 2018 принесет согласие и мир в нашу страну!

Особливості організації визначення потреб населення у соціальних послугах в умовах сучасного реформування

21.12.17 | ХІСД


У грудні 2017 року у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківський областях за фінансової та організаційної підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH відбулося 9 семінарів-тренінгів для фахівців сфери соціального обслуговування: керівників та працівників управлінь соціального захисту населення, уповноваженого соціального підрозділу (посадової особи) об`єднаної територіальної громади, комунальних підприємств – надавачів соціальних послуг.


"Досі завданням поліції є не захист населення, а виконання наказу"

14.11.17 | hromadske.ua

Чи можливо оцінити реформу всієї поліції, а не лише патрульної? Наскільки успіхи реформи які декларуються як українською владою, так і міжнародними донорами, є реальними?
Про успіхи й невдачі реформи поліції – Громадське спілкувалось з директором Харківського інституту соціальних досліджень Денисом Кобзіним. Були обговорені питання реформи - що було зроблено, а що – ні; як зробити поліцію близькою до народу; чи справді міністр внутрішніх справ не мав ресурсу та політичної підтримки. Крім цього, бесіда торкнулась безпеки в зоні АТО, евакуації тюрем, інтернатів і соціальних служб та прав найвразливіших верств населення.

Безпека громад Донецької та Луганської областей

13.11.17 | ХІСД


Директор ХІСД, Денис Кобзін прийняв участь у навчальному семінарі для Служби безпеки України "Взаємодія спеціальних служб та правоохоронних органів із ЗМІ та громадськістю в умовах надзвичайної ситуації та під час проведення спеціальних операцій".

Клієнт-орієнтований підхід як дороговказ у наданні соціальних послуг: семінар із представниками соціальних служб міста Чугуїв

26.10.17 | ХІСД

18-19 жовтня 201 року Харківський інститут соціальних досліджень провів низку обговорень щодо необхідності та можливості впровадження клієнт-орієнтованого підходу у наданні соціальних послуг на рівні громади. У семінарах узяли участь представники соціальних служб, громадських організацій та адміністрації міста Чугуїв. Міжнародний експерт з питань соціального захисту Роберт Мілн та учасники заходу обговорили існуючі і майбутні цінності, що лежать в основі клієнт-орієнтованого підходу, питання організаційної структури щодо його впровадження на місцевому рівні. Особливої уваги було приділено важливості партнерстваміж суб’єктами надання соціальних послуг, а також моніторингу та оцінці роботи провайдерів різного типу та рівня.

Доступ до правосуддя та інших державних сервісів мешканців прифронтових сіл

02.10.17 | ХІСД

Команда ХІСД продовжує вивчати питання доступу до правосуддя, адміністративних, соціальних, медичних та освітніх послуг мешканців прифронтових районів Донецької області. 29-30 вересня відбулися візити до с. Відродження (180 мешканців) та с. Роти (19 мешканців) Артемівського району, Донецької області.

Людський вимір безпеки в Україні

28.09.17 | ХІСД

Більше 150 представників громадянського суспільства, міжнародних організацій та наукових кіл, а також уряд та обрані посадові особи зібралися у Києві 26 і 27 вересня для ознайомлення з результатами заходів, що проводились за підтримки Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) щодо зміцнення людського виміру безпеки в Україні.

Розширення повноважень Нацгвардії: загрози проекту №6556

20.09.17 | Денис Кобзін | mediaport.ua

Скоро в парламенті розглядатимуть проект Закону №6556 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України». Його автори обґрунтовують зміни необхідністю усунення суперечностей у законодавстві і підвищення спроможностей Нацгвардії у виконанні завдань з підтримання громадської безпеки, охорони органів влади, боротьбі з тероризмом. Позицію Нацгвардії з цього приводу днями представив прес-секретар командувача НГУ. Правозахисники і громадські організації між тим попереджають: ухвалення законопроекту призведе до серйозних ризиків порушення прав і свобод. На думку директора Харківського інститута соціальних досліджень Дениса Кобзіна, розгляд проекту стане важливою віхою для розвитку країни у визначенні відносин між владою і людьми.

На HDIM 2017 обговорено проблеми безпеки ромського населення в Україні

20.09.17 | ХІСД

18 вересня 2017 у Варшаві робота Наради ОБСЄ з розгляду виконання зобов’язань в області людського виміру була зосереджена на темі толерантності та недискримінації, а саме на правах осіб, які належать до національних меншин; питаннях, які стосуються рома та сінті; попередженні агресивного націоналізму, расизму та шовінізму.

Как соблюдаются права наркопотребителей при контактах с полицией?

15.09.17 | ХИСИ


Институт при поддержке Харьковской правозащитной группы провел исследование, посвященное тому, как соблюдаются права наркопотребителей при контактах с полицией и с какими нарушениями они чаще всего сталкиваются.