вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Совместный мониторинговый визит в места компактного размещения переселенцев из зоны АТО в Святогорске и Харькове

10.07.14 | Андрей Черноусов

9 июля 2014 года совместно с Уполномоченным ВР Украины по правам человека Валерией Лутковской и Председателем Комитета ВР Украины по правам человека Валерием Пацканом представитель ХИСИ посетил 2 детских лагеря в Святогорске, Донецкой области и один лагерь в Харькове.

Тренінг з моніторингу надання медичних послуг у СІЗО для активістів ЛЖВ

26.06.14 | Світлана Щербань

23-25 червня у Києві відбувся тренінг для громадських діячів, які активно працюють у сфері захисту прав ув’язнених і засуджених осіб в Україні. Захід був присвячений функціонуванню національного превентивного механізму в Україні та моніторингу дотримання права на медичну допомогу у пенітенціарних закладах. Організаторами тренінгу виступили Всеукраїнська мережа ЛЖВ, Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД) та Асоціація незалежних моніторів місць несвободи (АНМ).

Моніторинговий візит до Богодухівської школи-інтернату, де перебувають переселенці з зони АТО

16.06.14 | ХІСД

12 червня 2014 року відбувся моніторинговий візит до Богодухівської школи-інтернату, де перебувають переселенці з м.Словянська, Донецької області

У Харкові представники міжнародних місій, органів влади та громадськості обговорили проблеми вимушених переселенців Донецької та Луганської областей

13.06.14 | Марія Колоколова
Сьогодні, 13 червня, у Харкові відбулася зустріч представників моніторингових місій ООН, ОБСЄ, УВКБ, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, органів місцевого самоврядування та громадськості. Зустріч була ініційована моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

ХІСД став частниною нової ініціативи з аналізу правоохоронної діяльніості

05.06.14 | ХІСД
29 травня 2014 року в Києві була створена нова неурядова організація правозахисного спрямування – Центр досліджень правоохоронної діяльності. Її засновниками стали експерти таких відомих в Україні громадських організацій, як Центр Громадянських Свобод, Харківській інститут соціальних досліджень, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини та Громадянська мережа ОПОРА.

Моніторинг Курязької виховної колонії завершив серію НПМ-візитів в установи виконання покарань для неповнолітніх

05.06.14 | Марія Колоколова

29 травня 2014 року відбувся моніторинговий візит до Курязької виховної колонії імені А. С. Макаренка (с. Подвірки Дергачівського району Харківської області). У візиті взяли участь працівники Департаменту з питань реалізації НПМ, співробітники Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та представники громадських організацій – «Харківський інститут соціальних досліджень» і «Асоціація незалежних моніторів місць несвободи».
 

Віддаленість і застарілість – найболючіші проблеми інтернатних закладів

28.05.14 | Марія Колоколова

28 травня моніторингова група НПМ у складі працівника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини – Олени Темченко та представників громадськості – Андрія Черноусова (Асоціація незалежних моніторів місць несвободи) і Марії Колоколової (Харківський інститут соціальних досліджень) відвідала Малиженський психоневрологічний інтернат для жінок.

Відбувся другий навчальний тренінг з моніторингу права на медичну допомогу в слідчих ізоляторах України

16.05.14 | Марія Колоколова


14-15 травня 2014 року у Києві відбувся другий спеціалізований тренінг для дійсних моніторів НПМ з моніторингу права на медичну допомогу в СІЗО. Захід був організований Харківським інститутом соціальних досліджень та Асоціацією незалежних моніторів, за участю представників Департаменту з питань реалізації НПМ Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» МФ «Відродження».


 

У МВС відбулося засідання Експертної ради з питань реформування міліції

16.05.14 | ХІСД


15 травня 2014 року у МВС України відбулося засідання експертної ради, участь у якому взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, представники правозахисних та громадських організацій, науковці, соціологи.

Обговорені права осіб зі стійкими інтелектуальними та психічними порушеннями

16.05.14 | Світлана Щербань

15 травня 2014 року у Києві Харківський інститут соціальних досліджень взяв участь у круглому столі «Проблемні питання дотримання прав осіб зі стійкими інтелектуальними та психічними порушеннями». Захід було організовано ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів з інтелектуальною недостатністю» за підтримки Офісу Уповноваженого ВР України з прав людини.