вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Робоча зустріч із Департаментом соціального захисту населення Запорізької ОДА

21.02.14 | ХІСД


20 лютого 2014 року Харківський інститут соціальних досліджень провів зустріч з директорами інтернатних закладів і співробітниками Департаменту соціального захисту Запорізької обласної державної адміністрації. Під час заходу обговорювалася діяльність національного превентивного механізму в Україні, а також мінімальні стандарти утримання клієнтів в установах соціального захисту.

Тренінг з вивчення мінімальних стандартів доброго поводження в інтернатних установах соціального захисту

27.12.13 | Світлана Щербань
25 - 26 грудня 2013 року Харківський інститут соціальних досліджень за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в України та ПРООН в Украіні провів тренінг – нараду з директорами інтернатних закладів Департаменту праці та соціального захисту Харківської обласної державної адміністрації. Тренінг присвячений обговоренню мінімальних стандартів утримання клієнтів в установах соціального захисту, а також діяльності національного превентивного механізму проти катувань та жорстокого поводження в Україні. Захід було організовано сумісно з Департаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

Мінімальні стандарти доброго поводження у місцях несвободи Державної пенітенціарної служби України

09.12.13 | ХІСД


6-7 грудня 2013 року у м. Ірпінь за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні ХІСД разом з Департаментом НПМ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проведено тренінг "Мінімальні стандарти доброго поводження у місцях несвободи Державної пенітенціарної служби України".

«Національний превентивний механізм та інші види боротьби з катуваннями: досягнення і перспективи розвитку»

09.12.13 | Марія Колоколова
2 грудня 2013 року співробітники Асоціації незалежних моніторів (АНМ) і Харківського інституту соціальних досліджень (ХІСД) взяли участь у міжнародній конференції «Національний превентивний механізм та інші види боротьби з катуваннями: досягнення і перспективи розвитку», організованій Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини (УМДПЛ) спільно з Департаментом з питань реалізації НПМ Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Penal Reform International, Європейського Союзу та Ради Європи.

На Київщині відбувся семінар для журналістів про місця несвободи

25.11.13 | Тетяна Печончик


23-24 листопада 2013 року у с. Глібовка поблизу Києва пройшов інформаційний семінар для журналістів «Голоси з-за зачинених дверей: особливості висвітлення проблематики дотримання прав людини у місцях несвободи». Це вже другий такий захід для представників ЗМІ (перший пройшов в Криму у жовтні), організований Центром інформації про права людини разом із Асоціацією незалежних моніторів місць несвободи та Харківським інститутом соціальних досліджень за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Відбулася робоча зустріч з питань реалізації НПМ в Україні

18.11.13 | ХІСД

16 листопада 2013 року відбулася робоча зустріч - семінар Харківського інституту соціальних досліджень (ХІСД) і Асоціації незалежних моніторів місць несвободи (АНМ) із Департаментом з питань реалізації НПМ при Уповноваженому ВР України з прав людини за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні. Захід був присвячений питанням організації візитів і координації роботи представників громадськості і співробітників Департаменту НПМ.

Исследовательские политики, технологии и адвокация: точки пересечения

12.11.13 | ХИСИ

Благодаря приглашению Open Society Institute and Think Tank Foundation директор ХИСИ Денис Кобзин посетил семинар "Policy Research, Technology and Advocacy Converge" (Исследовательские политики, технологии и адвокация: точки пересечения), посвященный рассмотрению медиа-возможностей в продвижении идей, исследований и кампаний.

Моніторингом дитячих місць несвободи тепер будуть займатися молоді активісти

16.10.13 | ХІСД

Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД) за підтримки Фонду підтримки демократії Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та у співпраці з ЮНІСЕФ та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини у період з 7 по 14 жовтня у м. Алушта, АР Крим провели два тренінги, присвячені стандартам поводження з дітьми як ефективному методу попередження катувань та жорстокого поводження у місцях несвободи в Україні в рамках діяльності національного превентивного механізму.

На семінарі в Алушті журналісти відкрили для себе місця несвободи

10.10.13 | Тетяна Печончик

4-6 жовтня 2013 року у м. Алушта, Крим пройшов інформаційний семінар для журналістів «Голоси з-за зачинених дверей: особливості висвітлення проблематики дотримання прав людини у місцях несвободи».

Адміністративні послуги МВС та ДМС України: результати соціологічного дослідження

02.10.13 | Марія Колоколова

В рамках спільного дослідження Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів та Харківського інституту соціальних досліджень було проведене опитування отримувачів адмінпослуг та аналіз законодавства в цій сфері. Дослідження виявило, що кожен третій респондент (33,9%), який отримував адміністративні послуги в ОВС, тією чи іншою мірою вважає систему неефективною.