вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Розширення повноважень Нацгвардії: загрози проекту №6556

20.09.17 | Денис Кобзін | mediaport.ua

Скоро в парламенті розглядатимуть проект Закону №6556 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України». Його автори обґрунтовують зміни необхідністю усунення суперечностей у законодавстві і підвищення спроможностей Нацгвардії у виконанні завдань з підтримання громадської безпеки, охорони органів влади, боротьбі з тероризмом. Позицію Нацгвардії з цього приводу днями представив прес-секретар командувача НГУ. Правозахисники і громадські організації між тим попереджають: ухвалення законопроекту призведе до серйозних ризиків порушення прав і свобод. На думку директора Харківського інститута соціальних досліджень Дениса Кобзіна, розгляд проекту стане важливою віхою для розвитку країни у визначенні відносин між владою і людьми.

На HDIM 2017 обговорено проблеми безпеки ромського населення в Україні

20.09.17 | ХІСД

18 вересня 2017 у Варшаві робота Наради ОБСЄ з розгляду виконання зобов’язань в області людського виміру була зосереджена на темі толерантності та недискримінації, а саме на правах осіб, які належать до національних меншин; питаннях, які стосуються рома та сінті; попередженні агресивного націоналізму, расизму та шовінізму.

Как соблюдаются права наркопотребителей при контактах с полицией?

15.09.17 | ХИСИ


Институт при поддержке Харьковской правозащитной группы провел исследование, посвященное тому, как соблюдаются права наркопотребителей при контактах с полицией и с какими нарушениями они чаще всего сталкиваются.

Хто відповідає за безпеку громад в зоні АТО?

15.09.17 | ХІСД

Хто відповідає за безпеку громад в зоні АТО? З цього питання розпочалася презентація директора ХІСД, Дениса Кобзіна на "Фестивале мнений", який було організовано БФ "Восток - SOS" у Сєвєродонецьку 09.09.2017 року. Проблема безпеки та її цінність для гармонійного розвитку громади та людини в цій громаді є органічною та невідємною. Конфлікт на сході розбалансував розташування сил, змінив функції та роль провайдерів безпеки, а це насамперед - правоохоронні органи та збройні сили (в зоні конфлікту).

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ «СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ЧУГУЄВА – ЗМІНИ НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ»

11.09.17 | ХІСД

Ми щиро вдячні усім учасникам за надіслані статті та сюжети. З майже 30 заявок запрошене журі мало обрати лише 3 найкращі, тому вимоги до матеріалів були вкрай високі. Отже, за результатами оцінки переможцями стали...

Правова позиція ХІСД щодо проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України” №6556

05.09.17 | ХІСД
Рада після канікул вирішила довго не розгойдуватися і під цим післявідпускним соусом сходу протягнути важливі зміни до низки Законів України, в тому числі які стосуються питань оборони України.

Безпека громад на Луганщині

31.08.17 | ХІСД

28-30 серпня команда ХІСД відвідала низку населених пунктів Луганської області з метою вивчення та оцінки рівня забезпечення безпеки громад в зоні проведення антитерористичної операції. Так були відвідані м. Сєвєродонецьк, м. Попасна, с. Тошківка, с. Дубове, с. Золоте.
Зі зниженням інтенсивності бойових дій, на перший план для місцевих громад виходять фактори безпеки, які безпосередньо не пов’язані з обстрілами або рівнем злочинності.

Обговорення результатів проекту "Бюро соціальних послуг для підлітків та молоді"

21.07.17

20 липня 2017 року в Чугуєві на базі Молодіжного хабу «CITY» відбувся круглий стіл, присвячений підсумкам роботи проекту «Бюро соціальних послуг підліткам та молоді з потенційно ризикованими практиками поведінки», реалізованого у місті БО «Благодійний фонд «Парус» у співпраці з ГО «Харківський інститут соціальних досліджень». Крім того, розглядалося питання міжсекторальної взаємодії закладів, установ, державних і громадських організацій для забезпечення сталого доступу до соціальної профілактики підлітків та молоді з потенційно ризикованою моделлю поведінки, а також з числа груп ризику.

КОНКУРС ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ «СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ЧУГУЄВА – ЗМІНИ НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ»

14.07.17 | ХІСД

Харківський інститут соціальних досліджень оголошує конкурс статей про соціальні послуги в місті Чугуїв, який триватиме до 27 серпня 2017 року.

Клуб відповідального батьківства – нова ініціатива чугуївської громади

08.06.17 | Марія Колоколова
У Чугуєві створено Клуб відповідального батьківства, в якому психологи допомагають сім’ям з дітьми подолати кризові ситуації та виробити позитивні моделі виховання. Клуб організований на базі Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей у партнерстві з Чугуївською міською громадською організацією багатодітних матерів «Берегиня».