вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Презентація результатів соціологічного дослідження "Опитування громадської думки про діяльність міліції в м. Харкові"

14.04.11 | Андрій Черноусов
13 квітня 2011 року у навчально-науковому інституті права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки МФ "Відродження" відбулася презентація результатів соціологічного дослідження "Опитування громадської думки про діяльність міліції в м. Харкові". В ході презентації студентів - юристів було ознайомлено із результатами соціологічного дослідження з оцінки ефективності діяльності харківської міліції. В ході презентації було обговорені актуальні проблеми ефективності роботи міліції, існуючі вимоги харків’ян до безпечного проживання у місті. В бібліотеку Інституту було передано комплект літератури із останніми напрацюваннями ХІСД, а також літературу з правозахисту.

Коментар до проекту Закону України "Про міліцію"

14.02.11 | А. Черноусов, Д. Кобзін
Коментар до проекту Закону України «Про міліцію» Напередодні у правозахисному середовищі з’явився цікавий документ із назвою «Проект Закону України «Про міліцію». Нижче наводимо наші думки стосовно окремих положень цього законопроекту. З початку, до його прочитання, тішать очікування, що можливо наступив той самий час, коли керівництво МВС України дійшло до ідеї, що нарешті міліція має позбутися статусу воєнізованого формування на мілітаристській лад, як це є у діючому Законі України «Про міліцію» і стане, можливо, правоохоронним органом. Однак, реальність, як це часто буває, розставила все по своїх місцях.

Круглий стіл "Рівень використання правових можливостей населенням України: доступність та ефективність правових послуг, що надаються"

10.02.11 | Андрій Черноусов
22 лютого 2011 року о 10.00 у Києві у конференц-залі готелю “Воздвиженський” за адресою: вул. Воздвиженська 60, відбудеться круглий стіл «Виявлення правових потреб населення України», який проводитиметься Харківським інститутом соціальних досліджень у 2010 році. Соціологічне опитування проведене за ініціативи Програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження” та за підтримки Правової Ініціативи Відкритого Суспільства (Будапешт) в рамках реалізації проекту “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

Календарь случаев незаконного насилия в органах милиции за 2010 год (по данным СМИ)

29.01.11 | Кобзин Денис
В рамках исследования "Мониторинг незаконного насилия в органах внутренних дел - 2010" исследовательская группа Института собирала информацию о фактах незаконного насилия в органах внутренних дел в течение 2010 года. Вся информация получена из открытых источников (публикации в Интернете, СМИ). Даннный календарь не претендует на исключительность, а лишь является очередным подтверждением крайне тяжелой ситуации с незаконным насилием, которая сложилась в органах милиции.

Уровень использования правовых возможностей населением Украины: доступность и эффективность правовых услуг. Результаты социологического исследования

25.01.11 | Денис Кобзин
Как повседневный опыт, так и результаты исследований свидетельствуют о том, что сегодня в Украине для многих граждан существует проблема получения качественных, своевременных правовых услуг в случае столкновения с юридической проблемой. При этом, речь идет как о платных, так и бесплатных услугах.

Эффективность работы милиции в Украине: мнение населения

21.12.10 | Денис Кобзин
Харьковский институт социальных исследований провел опрос населения в пяти регионах Украины (2000 человек в Киевской, Харьковской, Львовской, Полтавской областях и АР Крым) методом структурированного интервью по месту жительства респондента. Этот материал продолжает серию публикаций, посвященных мониторингу незаконного насилия в ОВД Украины, осуществляемый Институтом совместно с Харьковской правозащитной группой.

Рекомендації круглого столу "Впровадження громадської думки як альтернативного засобу оцінки діяльності ОВС України"

20.12.10 | Андрій Черноусов
17 грудня 2010 року відбувся круглий стіл "Впровадження громадської думки як альтернативного засобу оцінки діяльності ОВС України"

Ежегодная конференция по проблемам предоставления бесплатной правовой помощи

15.12.10 | Денис Кобзин
14 декабря 2010 года в Киеве состоялась Ежегодная конференция по проблемам предоставления бесплатной правовой помощи, в которой приняли участие представители Министерства юстиции Украины, Союза адвокатов Украины, Харьковской правозщитной группы, офисов бесплатной правовой помощи. В ходе конференции были обсуждены проблемы доступности правовой помощи, международных обязательств Украины по обеспечению эффективного доступа к правосудию, освещена деятельность офисов бесплатной правовой помощи в Белой церкви, Харькове и Хмельницком. На конференции также были представлены результаты национального социологического исследования «Уровень использования правовых возможностей населением Украины: доступность и эффективность предоставляемых правовых услуг”. Ниже приведены некоторые выводы данного исследования.

Круглий стіл «Впровадження громадської думки як альтернативного засобу оцінки діяльності МВС України»

14.12.10 | Андрій Черноусов
Круглий стіл «Впровадження громадської думки як альтернативного засобу оцінки діяльності МВС України». 17 грудня 2010 року м. Київ, вул. Грушевського, 26/1, Кришталева зала, відбудеться круглий стіл «Впровадження громадської думки як альтернативного засобу оцінки діяльності МВС України», організований Харківським інститутом соціальних досліджень за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження». До участі у роботи круглого столу запрошені представники МВС України, Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції, Ради національної безпеки і оборони, Верховного Суду України та ВУЗів системи МВС України.

8 декабря 2010 года состоялся тренинг "Актуальные проблемы обеспечения прав и свобод человека в ОВД Украины"

09.12.10 | Андрей Черноусов
8 декабря 2010 года на базе Днепропетровского государсвтенного университета внутренних дел, при поддержке программы МФ "Возрождение" "Развитие гражданского общества" состоялся тренинг "Актуальные проблемы обеспечения прав и свобод человека в ОВД Украины"