вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

ІІІ Конституційний полілог «Юстиція в умовах конфлікту: виклики та перспективи судової реформи»

29.12.16

21-22 грудня 2016 року у м. Сєвєродонецьк команда ХІСД взяла участь у ІІІ Конституційному полілозі «Юстиція в умовах конфлікту: виклики та перспективи судової реформи». Крім питань судової реформи та особливостей здійснення правосуддя в умовах конфлікту було обговорено новий формат включення громади до вирішення питань щодо забезпечення безпеки на місцевому рівні.

Полтавський медико-правовий форум: захист прав і свобод людини у сфері охорони здоровя

04.12.16 | ХІСД

2-3 грудня 201 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого пройшов "Полтавський медико-правовий форум: захист прав і свобод людини у сфері охорони здоровя".

Відбулася Шоста міжнародна конференція національних превентивних механізмів

11.11.16

8-9 листопада 2016 року у м. Львів відбулася Шоста міжнародна конференція національних превентивних механізмів. Такий формат заходу надав змогу обговорити як досягнення, так і проблеми, які існують у НПМів різних країн, а також поставити питання оцінки виконаної роботи та вироблення подальших кроків по протидії жорстокому поводженню і тортурам у місцях несвободи.

Тренінг для соціальних служб Донецької області: захист прав дітей, постраждалих від конфлікту в Україні

10.11.16 | ХІСД

2-4 листопада у м. Запоріжжя ХІСД провів тренінг для працівників соціальних служб для дітей Донецької області. Темою заходу стали захист і дотримання прав дітей, постраждалих від конфлікту в Україні. Ця тема продовжує бути однією з найбільш актуальних саме для цієї області. Частина дітей були перевезені із тих закладів, які знаходяться на окупованій території, частина повернулися назад у звільнені міста. Умови проживання, надання медичної допомоги, психологічний стан, організація навчання, безпека і евакуація у разі потреби – ті важливі показники, які необхідно постійно моніторити державним органам, відповідальним за дотримання прав таких дітей. 

Східноєвропейська конференція учасників національних превентивних механізмів (НПМ) проти катувань (8-9 листопада 2016)

05.11.16 | ХІСД

8 - 9 листопада у м. Львів відбудеться "Східноєвропейська конференція учасників національних превентивних механізмів (НПМ) проти катувань"

Вивчення досвіду роботи НПМ Королівства Нідерландів

03.11.16 | ХІСД


26-29 жовтня 2016 року за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні ХІСД разом із Департаментом НПМ Уповноваженого ВР України з прав людини здійснив ознайомлювальний візит до Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів, яке є координаторам голандського НПМ.НПМ Нідерландів має структуру мультиоргану та майже 60 –ти річний досвід здійснення контрольно – превентивних заходів спрямованих на подолання катувань та жорстокого поводження.

Річна зустріч НПМів з регіону ОБСЄ у Відні

20.10.16 | ХІСД

Асоціація з попередження катувань та Офіс демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ (ОБСЄ/ОДІПЛ) провели першу Річну зустріч НПМ з регіону ОБСЄ 13-14 жовтня у Відні, Австрія. Україна була представлена Уповноваженим ВР України з прав людини Валерією Лутковською, керівником Департаменту НПМ Катериною Чумак та Провідним експертом ХІСД Андрієм Черноусовим.

ЗВЕРНЕННЯ ПРАВОЗАХИСНИКІВ ДО КЕРІВНИЦТВА ПОЛІЦІЇ ЩОДО ЗАКОНОДАВЧИХ ІНІЦІАТИВ, ЯКІ ЗАГРОЖУЮТЬ ПРАВАМ ЛЮДИНИ

20.10.16 | ХІСД
ЗВЕРНЕННЯ правозахисників до керівництва поліції щодо законодавчих ініціатив, які загрожують правам людини Міністру внутрішніх справ України А. Авакову Голові Національної поліції України Х. Деканоїдзе

Полицейским нужна не презумпция правоты, а независимые профсоюзы – мнение

14.10.16 | Kharkiv Today | https:
Директор общественной организации «Харьковский институт социальных исследований» Денис Кобзин выступает против инициативы министра внутренних дел Арсена Авакова о введении института презумпции правоты полицейского.

У Києві на семінарі з адвокатування доступу до соціальних послуг представлено результати дослідження ХІСД

13.10.16 | ХІСД

12 жовтня 2016 року в рамках навчального семінару «Адвокатування доступу до соціальних послуг особам з інтелектуальними порушеннями», організованого ВГО "Коаліція з захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю", виступила науковий співробітник ХІСД Марія Колоколова.