вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Вивчення досвіду роботи НПМ Королівства Нідерландів

03.11.16 | ХІСД


26-29 жовтня 2016 року за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні ХІСД разом із Департаментом НПМ Уповноваженого ВР України з прав людини здійснив ознайомлювальний візит до Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів, яке є координаторам голандського НПМ.НПМ Нідерландів має структуру мультиоргану та майже 60 –ти річний досвід здійснення контрольно – превентивних заходів спрямованих на подолання катувань та жорстокого поводження.

Річна зустріч НПМів з регіону ОБСЄ у Відні

20.10.16 | ХІСД

Асоціація з попередження катувань та Офіс демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ (ОБСЄ/ОДІПЛ) провели першу Річну зустріч НПМ з регіону ОБСЄ 13-14 жовтня у Відні, Австрія. Україна була представлена Уповноваженим ВР України з прав людини Валерією Лутковською, керівником Департаменту НПМ Катериною Чумак та Провідним експертом ХІСД Андрієм Черноусовим.

ЗВЕРНЕННЯ ПРАВОЗАХИСНИКІВ ДО КЕРІВНИЦТВА ПОЛІЦІЇ ЩОДО ЗАКОНОДАВЧИХ ІНІЦІАТИВ, ЯКІ ЗАГРОЖУЮТЬ ПРАВАМ ЛЮДИНИ

20.10.16 | ХІСД
ЗВЕРНЕННЯ правозахисників до керівництва поліції щодо законодавчих ініціатив, які загрожують правам людини Міністру внутрішніх справ України А. Авакову Голові Національної поліції України Х. Деканоїдзе

Полицейским нужна не презумпция правоты, а независимые профсоюзы – мнение

14.10.16 | Kharkiv Today | https:
Директор общественной организации «Харьковский институт социальных исследований» Денис Кобзин выступает против инициативы министра внутренних дел Арсена Авакова о введении института презумпции правоты полицейского.

У Києві на семінарі з адвокатування доступу до соціальних послуг представлено результати дослідження ХІСД

13.10.16 | ХІСД

12 жовтня 2016 року в рамках навчального семінару «Адвокатування доступу до соціальних послуг особам з інтелектуальними порушеннями», організованого ВГО "Коаліція з захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю", виступила науковий співробітник ХІСД Марія Колоколова.

Експертна зустріч з запровадження європейських стандартів поліцейської діяльності НПУ

04.08.16 | ХІСД

У зустрічі взяли участь Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе, заступник Голови Нацполіції - керівник апарату Костянтин Бушуєв, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров, директор міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов, а також представники державних органів, національних та міжнародних громадських організацій та новопризначені уповноважені з прав людини. ХІСД був представлений провідним експертом Андрієм Черноусовим
 

Відбувся тренінг з пошуку фінансування та співпраці з фондами у м. Чугуїв

14.07.16

14 липня у Чугуєві відбувся тренінг із фандрайзингу для працівників державних органів та громадських активістів, організований Харківським інститутом соціальних досліджень та Чугуївською міською радою за підтримки Європейської Комісії. Тренером виступила керівник Східноукраїснького представництва Міжнародного фонду «Відродження» Олена Розсказова.

Державне соціальне замовлення в Білорусі: на шляху до вільного ринку соціальних послуг

08.07.16

30 червня -1 липня 2016 року провідний експерт ХІСД Андрій Черноусов в складі делегації під егідою Офісу Координатора Проектів ОБСЄ в Україні відвідав Республіку Білорусь здійснив ознайомлювальний візит з метою вивчення надання соціальних послуг недержавними агенціями. В ході зустрічі з представники Міністерства праці та соціального захисту Республіки Білорусь стало відомо, що соціальні послуги у Білорусі виключно надаються державою.

Директори інтернатних установ пройшли тренінг з мінімального стандарту належного поводження із клієнтами

08.07.16

6-7 липня Харківський інститут соціальних досліджень провів тренінг - презентацію «Мінімальні стандарти перебування клієнтів у соціальних місцях несвободи України». На захід були запрошені представники Міністерства соціальної політики України, а також керівники інтернатних установ та територіальних центрів соціального обслуговування з різних регіонів країни.

Річний звіт ХІСД за 2015 рік

08.06.16 | ХІСД

Публікуємо свій звіт за 2015 рік. Трохи із запізненням, але краще пізно, аніж ніколи)