вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Експертна зустріч з запровадження європейських стандартів поліцейської діяльності НПУ

04.08.16 | ХІСД

У зустрічі взяли участь Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе, заступник Голови Нацполіції - керівник апарату Костянтин Бушуєв, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров, директор міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов, а також представники державних органів, національних та міжнародних громадських організацій та новопризначені уповноважені з прав людини. ХІСД був представлений провідним експертом Андрієм Черноусовим
 

Відбувся тренінг з пошуку фінансування та співпраці з фондами у м. Чугуїв

14.07.16

14 липня у Чугуєві відбувся тренінг із фандрайзингу для працівників державних органів та громадських активістів, організований Харківським інститутом соціальних досліджень та Чугуївською міською радою за підтримки Європейської Комісії. Тренером виступила керівник Східноукраїснького представництва Міжнародного фонду «Відродження» Олена Розсказова.

Державне соціальне замовлення в Білорусі: на шляху до вільного ринку соціальних послуг

08.07.16

30 червня -1 липня 2016 року провідний експерт ХІСД Андрій Черноусов в складі делегації під егідою Офісу Координатора Проектів ОБСЄ в Україні відвідав Республіку Білорусь здійснив ознайомлювальний візит з метою вивчення надання соціальних послуг недержавними агенціями. В ході зустрічі з представники Міністерства праці та соціального захисту Республіки Білорусь стало відомо, що соціальні послуги у Білорусі виключно надаються державою.

Директори інтернатних установ пройшли тренінг з мінімального стандарту належного поводження із клієнтами

08.07.16

6-7 липня Харківський інститут соціальних досліджень провів тренінг - презентацію «Мінімальні стандарти перебування клієнтів у соціальних місцях несвободи України». На захід були запрошені представники Міністерства соціальної політики України, а також керівники інтернатних установ та територіальних центрів соціального обслуговування з різних регіонів країни.

Річний звіт ХІСД за 2015 рік

08.06.16 | ХІСД

Публікуємо свій звіт за 2015 рік. Трохи із запізненням, але краще пізно, аніж ніколи)

Робоча зустріч з питань дотримання прав дітей у Краматорську

01.06.16

31 травня 2016 року представники ХІСД у м. Краматорськ взяли участь у робочій зустрічі із заступником голови Донецької обласної державної адміністрації Ігорем Стокозом та керівниками обласних служб у справах дітей, освіти і науки, охорони здоров’я, а також обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за участі Представника Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної та Керівником ЮНІСЕФ – Харків Романом Шейко.

Продовжуємо моніторинг дітей, постраждалих від військового конфлікту

24.05.16 | ХІСД | photo by Chris Schuepp

ХІСД продовжує моніторинг прав дітей, постраждалих від військового конфлікту на Донбасі. Протягом чотирьох днів з 18 по 21 травня командою ХІСД спільно з представниками Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за фінансової підтримки ЮНІСЕФ, було відвідано 19 стаціонарних закладів для дітей, підпорядкованих Міністерству освіти та науки України, Міністерству соціальної політики України, Міністерству охорони здоров’я України.

Міжнародна конференція «Поліція та міжнародне право прав людини» Оранієнбург, Німеччина

04.05.16 | ХІСД

З 26 квітня по 1 травня 2016 року представники ХІСД взяли участь у роботі міжнародної конференції «Поліція та міжнародне право прав людини», які пройшла у м. Оранієнбург, Німеччина.
Завдяки підтримці Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта додатково далося ознайомитися з німецької системою розгляду скарг на дії поліцейських.

Оцінка діяльності поліції Харківщини очима громадян

25.04.16 | ХІСД

25 квітня о 12.00 в у прес-центрі Kharkiv Today відбулась прес-конференція за результатами соціологічного дослідження, проведеного в Харкові і Харківській області на початку 2016 року.
Експерти презентували результати соціологічного дослідження думки місцевого населення щодо сприйняття нової поліції та рівня довіри до неї; окреслили основні показники успішності поліції та проблемних питань її реформування протягом року; надали оцінку криміногенної ситуації в регіоні станом на 2015 рік.

Експерти Парлментсько-Громадської Платформи обговорили концепцію взаємодії поліції з громадою

25.04.16 | ХІСД

22 квітня 2016 року у Києві відбулася Третя зустріч Парламентсько-Громадської Платформи на тему «Взаємодія поліції з громадою в контексті реформ в Україні та досвіду Європейського Союзу». Третя зустріч Парламентсько-Громадської Платформи – це спільний проект Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, що присвячений «взаємодії поліції з громадою». Метою Платформи є переорієнтація поліції з силової структури на таку, що надає послуги, та виконує роботу, тісно співпрацюючи з громадянським суспільством. Платформа передбачає створення форуму для парламентаріїв, громадянського суспільства, експертного середовища та представників уряду, відповідальних за прийняття рішень, для обговорення нагального стану реформи, пов’язаної із впровадженням концепції взаємодії поліції з громадою, в Україні та порівняння досвіду Європейського Союзу у цій сфері.