вход | регистрация | забыл пароль
подписаться на рассылку:

Тренінг для ювенальних прокурорів

22.10.14 | ХІСД

20-21 жовтня у Києві відбувся тренінг для працівників прокуратури «Стан дотримання прав дитини у місцях несвободи Державної пенітенціарної служби та обов’язки персоналу в світлі діяльності НПМ». Основним питанням порядку денного тренінгу стало підготовка спеціальної доповіді НПМ «Дотримання прав засуджених у виховних колоніях ДПтС України», який був підготовлений Уповноваженим ВР України з прав людини, Харківським інститутом соціальних досліджень спільно з Дитячим Фондом ЮНІСЕФ – Україна.

«НПМ змінить країну» – такого висновку дійшли монітори НПМ

21.09.14 | ХІСД

З 16 по 21 вересня 2014 року відбулися 2 робочі зустрічі моніторів НПМ від громадськості та працівників Департаменту з питань реалізації НПМ Уповноваженого ВРУ з прав людини.
Метою зустрічей було узгодження планів візитів у місця несвободи та обговорення проблемних питань під час організації візитів, їх проведення, написання звітів та підготовки рекомендацій щодо попередження катувань та жорстокого поводження у місцях несвободи в Україні.

Відбувся тренінг для працівників МВС України «Стандарти та гарантії захисту прав затриманих та обов’язки працівників міліції в світлі діяльності НПМ»

16.09.14 | ХІСД

13-15 вересня 2014 року у м. Львів відбувся тренінг для працівників МВС України «Стандарти та гарантії захисту прав затриманих та обов’язки працівників міліції в світлі діяльності НПМ». Метою тренінгу було поглиблене ознайомлення з основами попередження катувань і жорстокого поводження, діяльністю національного превентивного механізму та зобовязаннями державних органів влади щодо попередження такого поводження. У заході взяли участь керівники середньої ланки управлінь громадської безпеки з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Чернівецької областей та ДГБ МВС України.

Обговорено Шосту доповідь України про стан виконання положень Конвенції ООН проти катувань

04.09.14 | Світлана Щербань
3 вересня 2014 року у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася Координаційна нарада щодо обговорення Шостої періодичної доповіді України про стан виконання положень Конвенції ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання та підготовки альтернативних доповідей.

Старт реформування міліції Львівщини

21.07.14 | ХІСД

17-18 липня у Львові було презентовано пілотний проект з реформування міліції, який було затверджено наказом МВС України від 01.07.2014 р. № 622 «Про підготовку та проведення експерименту з удосконалення діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ ГУМВС України у Львівській області».

Совместный мониторинговый визит в места компактного размещения переселенцев из зоны АТО в Святогорске и Харькове

10.07.14 | Андрей Черноусов

9 июля 2014 года совместно с Уполномоченным ВР Украины по правам человека Валерией Лутковской и Председателем Комитета ВР Украины по правам человека Валерием Пацканом представитель ХИСИ посетил 2 детских лагеря в Святогорске, Донецкой области и один лагерь в Харькове.

Тренінг з моніторингу надання медичних послуг у СІЗО для активістів ЛЖВ

26.06.14 | Світлана Щербань

23-25 червня у Києві відбувся тренінг для громадських діячів, які активно працюють у сфері захисту прав ув’язнених і засуджених осіб в Україні. Захід був присвячений функціонуванню національного превентивного механізму в Україні та моніторингу дотримання права на медичну допомогу у пенітенціарних закладах. Організаторами тренінгу виступили Всеукраїнська мережа ЛЖВ, Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД) та Асоціація незалежних моніторів місць несвободи (АНМ).

Моніторинговий візит до Богодухівської школи-інтернату, де перебувають переселенці з зони АТО

16.06.14 | ХІСД

12 червня 2014 року відбувся моніторинговий візит до Богодухівської школи-інтернату, де перебувають переселенці з м.Словянська, Донецької області

У Харкові представники міжнародних місій, органів влади та громадськості обговорили проблеми вимушених переселенців Донецької та Луганської областей

13.06.14 | Марія Колоколова
Сьогодні, 13 червня, у Харкові відбулася зустріч представників моніторингових місій ООН, ОБСЄ, УВКБ, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, органів місцевого самоврядування та громадськості. Зустріч була ініційована моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

ХІСД став частниною нової ініціативи з аналізу правоохоронної діяльніості

05.06.14 | ХІСД
29 травня 2014 року в Києві була створена нова неурядова організація правозахисного спрямування – Центр досліджень правоохоронної діяльності. Її засновниками стали експерти таких відомих в Україні громадських організацій, як Центр Громадянських Свобод, Харківській інститут соціальних досліджень, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини та Громадянська мережа ОПОРА.