http://khisr.kharkov.ua.index.php?id=1332356427

Тренінг для студентів

21.03.12 | ХІСД

20 березня 2012 у офісі Харківського інституту соціальних досліджень відбувся тренінг для студентів. В тренінгу взяли участь 15 студентів 3-го курсу соціологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Протягом дня студентам було надано узагальнену презентацію діяльності Харківського інституту соціальних досліджень. Крім цього, було здійснено розгляд обов’язків України за Факультативним протоколом до Ковенції ООН проти катувань та вивчення результатів інвентаризації місць несвободи Україні. Експерт ХІСД Андрій Черноусов презентував методики моніторингу місць несвободи, а Роман Шейко презентував звіт за результатами моніторингу інтернатних закладів Міністерства соціальної політики України в Харківській області.

До основних питань, які зацікавили студентів, слід віднести питання про труднощі, які виникають під час моніторингу; частоту моніторингових візитів та можливість приєднання до них; про ключові проблеми, яки вдалось виявити в ході моніторингу. Також жваву дискусію викликало питання про те, який саме результат отримує суспільство за результатами моніторингової діяльності.