Посилення спроможності поліції Донецької області щодо ефективної діяльності на деокупованих територіях

25-26 липня 2018 року за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив Інститут спільно з ГУНП в Донецькій області проводить тренінг “Посилення спроможності поліції Донецької області щодо ефективної діяльності на деокупованих територіях України” для керівників відділів поліції північної частини Донецької області. Виконання поліцейських функцій вздовж контактної лінії, більше 5 млн. перетинань контактної лінії на рік, взаємодія з людьми, які знаходяться під впливом пропаганди, підготовка до можливої діяльності миротворчих підрозділів на деокупованій території – ось лише невеличка частина питань, яким присвячено тренінг. Варто підкреслити, що за більш ніж 4 роки війни, такий тренінг для поліції проводиться уперше. Учасників вчили розрізняти фейки, критично ставитися до джерел інформації, розуміти мандат миротворців ООН тощо.

Микола Семенишин, начальник ГУНП в Донецький області у своєму вступному слові зауважив, що перед поліцією в Донецькій обслаті стоять незвичайні поліцейські задачі і що окрім підтримання правопорядку поліція має виконувати ще роль медіатора та реінтегратора.

Брюс Кіркпатрік, Голова поліцейської місії Канади в Україні у своєму вітальному слові підтвердив зацікавленість у початку робот з підготовки поліцейських у питаннях деокупації Донбасу. Підтримка українців у цей важкий період є приорітетом для Канади. Наразі місія скаладається з 20 офіцерів поліції, але найближчим часом кількість офіцерів та обсяг підтримки буде збільшуватися.
Ангеліна Карякіна, шеф-редакторака hromadske.ua в своїх презентаціях детально описала взаємодію органів влади та ЗМІ в умовах інформаційної війни. В ході групових дискусії були обговорені окермі аспекти побудови діялогу поліції з місевим населенням.

Максим Осадчук – громадський діяч, учасник АТО поділився досвідом роботи з наслення, яке мешкає поблизу лінії розмежування та яке опинилося під впливом пропаганди.

Олег Мартиненко – д.ю.н., керівник аналітичного напрямку УГСПЛ, учасник поліцейських миротворчих місій на Балканах розповів про перехідне правосуддя на територіколишньої Югославії та досвід реформи поліції після конфлікту.

Олексій Теличкін – д.ю.н., учасник поліцейських миротворчих місій на Балканах та Африці, презентував особливості роботи поліції після закінчення збройних конфліктів та діяльність міжнародних організацій щодо забезпечення міжнародного миру і безпеки.

Тренінг профінансовано Канадським фондом місцевих ініціатив.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30