Інформаційно-навчальна

Інформаційно-навчальна діяльність направлена на просвітництво щодо дотримання тих чи інших прав людини у різних сферах життя.

Ключовими темами у цій сфері є:

  • Дотримання прав людини у правоохоронній сфері – навчаємо працівників патрульної поліції, управлінь зв’язків з громадськістю, прокуратури. Суду, проводимо зустрічі та тренінги з правозахисниками, які займаються моніторингом у цій сфері.
  • Умови перебування людини у місці несвободи (в’язниці, слідчому ізоляторі, психіатричній лікарні, дитячому будинку тощо) – маємо широкі напрацювання щодо методик проведення оцінювання дотримання прав тих, хто там перебуває.
  • Безпека громад у регіонах, в тому числі у зонах, близьких до військового конфлікту в Україні – проводимо зустрічі з поліцією, службами з надзвичайних ситуацій, місцевими органами влади, громадськістю щодо актуалізації найбільш значимих проблем та способів їх вирішення.

Окрім того, ми періодично друкуємо та / або поширюємо важливу інформацію для населення у вигляді буклетів, календариків та карманих памяток – як вести себе з поліцейськими, як уникнути шахрайства в інтернеті, як звернутися за певною соціальною допомогою тощо.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30