Дослідницька

Дослідницька складова роботи ХІСД представляє собою проведення соціологічних досліджень щодо актуальних для суспільства проблем.

Більше 20 років досвіду дають нам змогу реалізувати дослідницький проект від ідеї і до формулювання рекомендацій або ж підключитися на будь-якій стадії його проведення – на етапі розробки анкети, прорахунку вибірки, збору даних або їх аналізу.

Ми проводимо опитування (від телефонних та електронних до живого спілкування з людиною; від маленьких, опитуючи всіх жителів села, працівників певної установи до багатотисячних у кожній області України), експертні інтерв’ю, фокус-групи, аналіз будь-яких даних (від статистики і до розбору планів, програм, прес-релізів, виступів державних діячів тощо). Широко застосовуємо в роботі метод спостереження, який дозволяє оцінити роботу органів влади, якість обслуговування клієнтів у тих чи інших закладах та установах, оптимізувати діяльність в різних сферах – правоохоронній, соціальній, освітній тощо.

Дослідження в наших проектах виступають здебільшого як один із етапів реалізації вибраної ідеї і дозволяють:

    • Мати актуальні дані щодо поширеності певної проблеми в суспільстві – утиску чиїхось прав, жорсткого поводження з людьми у правоохоронній сфері, побутової корупції тощо.
    • Моніторити ставлення суспільства до різних явищ та процесів – ставлення до насильства, самосуду, соціально вразливих груп населення, прийняття нових законів, зміну влади, рівень довіри до державних органів тощо.
    • Дослідити стан реалізації певних державних програм та планів.
    • Оцінити можливості та перспективи розвитку певної сфери – соціальних послуг, освіти, медичної допомоги тощо.
testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30