Форум “Українське суспільство: нові виклики у пошуку змістів взаємодії між владою та громадськістю”

1 березня 2018 року у м. Київ відбувся форум “Українське суспільство: нові виклики у пошуку змістів взаємодії між владою та громадськістю”. Форум був організований Громадянською мережею Опора за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
Зібрання однодумців, стурбованих побудовою діалогу між владою та громадою, відкрили перший секретар Посольства Великої Британії в Україні п. Ребекка Лохна та п. Ольга Айвазовська, Голова правління Громадянської мережі Опора.
Про нові виклики у пошуку сенсів взаємодії між владою та суспільством сучасної України доповів Євген Глібовицький, член Несторівської групи та наглядової ради Суспільного мовлення.
Досвідом побудови суспільно корисного діалогу між органами влади та громадськістю у Великій Британії поділилася Зорина О`Доннелл, засновник і директор консалтингової фірми L&M Plus Consulting Ltd.
У пленарній дискусії на тему «Нові підходи до належного діалогу. Публічна партисипація як інструмент належних консультацій суспільства» взяли участь: п. Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі Опора, п. Антоніна Колодій, доктор філософських наук, професор, дослідник проблем демократії, політолог, п. Віктор Степаненко, головний науковий співробітник Інституту соціології НАНУ, доктор соціологічних наук Манчестерського університету, п. Олег Левченко, директор Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», п. Софія Сакалош, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»
Учасники форуму мали можливість обговорити проект Закону України «Про публічні консультації», який представила п. Наталія Окша, заступниця директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідуюча відділом комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Представники громадських організацій, що брали участь в реалізації проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» мали можливість поділитися досвідом та представити результати регіональних компонентів Проекту.

Про децентралізацію фінансування соціальних послуг на місцевому рівні, що була відпрацьована ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» на базі установ соціального обслуговування м. Чугуїв Харківської області, розповіла експерт Проекту, А. Левкіна.
Інтерес колег, в першу чергу представників громадських організацій, що планують надання соціальних послуг за бюджетні кошти та керівників комунальних провайдерів, викликали методика розрахунку вартості соціальних послуг та принцип фінансування закладів та установ соціального обслуговування.
Дякуємо організаторам та учасникам заходу за цікаві презентації, відвертий обмін думками, історії успіху, досвіду подолання складнощів, надії та сподівання на розбудову незалежної, демократичної країни.
Маємо впевненість, що дев`ять проектів, реалізованих в різних регіонах України – це успішний старт на шляху до «good governance» на всіх рівнях державної влади та місцевого самоврядування.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30