Презентація дослідження щодо оцінки роботи міліції у Новій Каховці

19 березня 2013 року у м. Нова Каховка Херсонської області в рамках спільної роботи Програми Міжнародної допомоги у навчанні в сфері кримінальних розслідувань Департаменту юстиції США, Міжнародного фонду «Відродження» відбулася презентація результатів національного соціологічного дослідження «Оцінка діяльності міліції за допомогою громадської думки», яке було проведено у 2012 році. На презентації були присутні керівники обласної міліції, керівники служб дільничних інспекторів області, представники регіональних ЗМІ та провідний експерт ХІСД Андрій Черноусов.
В рамках міжурядової угоди Програма пропонує технічну підтримку органам внутрішніх справ України в сфері запровадження новітніх форм роботи міліції. Серед таких форм пропонується запровадити філософію роботи поліції, яка ґрунтується на підтримці громадськості (community policing), що протягом багатьох років успішно впроваджується у Сполучених Штатах Америки.
Запропонована ХІСД система показників оцінки діяльності поліції (міліції), яка ґрунтується на думці громадськості є найбільш адекватним засобом вимірювання ефективності роботи міліції в нових умовах.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30