Актуальні проблеми взаємодії громадянського суспільства і Збройних Сил України

29 вересня провідний експерт ХІСД Андрій Черноусов взяв участь у міжнародній науково – практичній конференції «Актуальні проблеми взаємодії громадянського суспільства і Збройних Сил України», яка була організована Міністерством оборони України, Луганською обласною військово – цивільною адміністрацією та Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка. Конференцію відкрив командувач сектору «А» генерал – майор Павлюк О.О., який висловив сподівання підтримки з боку науковців та громадського суспільства у розбудові мирного діалогу на звільнених і зараз підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей.
Науковці та представники громадських організацій пропонували своє бачення можливих форм взаємодії громади та військових у розбудові мирного життя та забезпечення безпеки. Зокрема, Олег Мартиненко , директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності» доповів про досвід взаємодії громадськості та органів внутрішніх справ та зауважив, що такі форми взаємодії, як громадські ради, спільна розробка нормативних документів тощо можуть успішно використовуватися і у співпраці з військовими.

Провідний експерт Інституту Андрій Черноусов, презентував результати соціологічного дослідження «Ставлення місцевого населення до військових ЗС України у м. Старобільськ», яке було проведено 30 липня – 5 серпня 2015 року. В ході дослідження було опитано 50 місцевих мешканців за квотною вибіркою. Дослідження виявило високий рівень довіри до ЗС України – частка людей які в довіряють військовим склала 46,9%, що другим після церкви (60,1%) показником довіри у державі. 15% респондентів готові надавати допомогу військовим у будь – якій ситуацій та ще 15,6% готові допомагати, якщо це стосується надання допомоги місту або його мешканцям.
Представники Управління цивільно – військового співробітництва МО України висловили зацікавленість у продовженні співпраці з Інститутом у напрямку вивчення громадської думки та розробки стратегії взаємодія з громадою у зоні військового конфлікту.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30