Діти і війна в Україні 24.02-24.03.2022

Вже місяць в Україні йде війна. Мільйони громадян стали внутрішньо переміщеними особами та біженцями у інших країнах, значна частина з яких – діти. Ще більше дітей потерпають від окупації та активних бойових дій у багатьох областях на сході, півдні та півночі України.

Надзвичайна жорстокість окупантів, безперервні атаки мирного населення та цивільної інфраструктури призводить до значної кількості жертв як серед дорослих, так і серед дітей. Діти вимушені жити у підвалах, станціях метро, обмежують себе у питній воді та їжі, не мають доступу до медичної допомоги. Значна кількість дітей вже потрапили під обстріли, стали заручниками російських військових, отримали тяжкі поранення та навіть загинули. За місяць війни дітей, що загинули, вже 128.

Даний звіт Харківського інституту соціальних досліджень та Благодійного фонду “Голоси дітей” має на меті окреслити ключові проблеми та потреби дітей у різних ситуаціях війни – при переміщенні, в окупації, на територіях, де ведуться активні бойові дії, та у закладах інституційного догляду.

Завантажити звіт можна тут.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30