Дотримання прав людини в діяльності поліції: черговий тренінг ХІСД для поліцейських

10-11 грудня 2015 року Харківський інститут соціальних досліджень провів тренінг для працівників МВС України «Дотримання прав людини в діяльності поліції». На захід приїхали співробітники спеціальних установ ГУНП зі всіх областей України.

Відкрив зустріч т.в.о. начальника Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Євгеній Дзюба. Він презентував ключові моменти реформування порядку попереднього ув’язнення і передусім функціонування ізоляторів тимчасового тримання національної поліції.

Андрій Черноусов, провідний експерт ХІСД, розповів про практику Європейського суду з прав людини по ст. 3 Європейської Конвенції захисту прав людини та основних свобод, а також окреслив міжнародний досвід та механізми попередження та захисту від катувань та реагування на скарги.

Денис Кобзін, директор ХІСД, провів детальний аналіз причин і наслідків незаконного насильства з боку правоохоронних органів, привівши приклади масових зіткнень населення і поліції як в Україні, так і за кордоном. Окрім цього, тренер обговорив з учасниками тренінгу сильні та слабкі сторони, а також переваги та недоліки змін, які наразі впроваджуються у діяльність національної поліції.

Про типові порушення прав людини в спеціальних установах та при конвоюванні, виявлені в ході візитів НПМ, розповів Олександр Малий, співробітник Департаменту з питань реалізації НПМ Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.
За результатами тренінгу напрацьовані ефективні шляхи подолання різних недоліків роботи ІТТ та покращення стану дотримання прав людини в правоохоронній діяльності.
Захід проведено за фінансової підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30