Дотримання прав неповнолітніх, які перебувають у виховних колоніях Державної пенітенціарної служби України: Спеціальна доповідь з питань реалізації національного превентивного механізму

Доповідь базується на матеріалах моніторингу, здійсненому Харківським інститутом соціальних досліджень у 2014 р. спільно із секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Дитячого фонду (ООН) ЮНІСЕФ в Україні та Європейської Комісії в рамках спільного проекту «Досягнення найбільшої консолідації реформ в системі кримінальної юстиції щодо дітей з метою протидії тортурам та іншим формам жорстокого поводження з дітьми в пострадянських країнах».

В травні 2014 р. моніторингова команда відвідала сім виховних колоній, опитала понад 300 вихованців, передивилася умови проживання та відбування покарання вихованців. У кожному закладі були оглянуті житлові приміщення, медико-санітарні частини, харчоблоки, дільниці карантину діагностики та розподілу, ДІЗО, крамниці, кімнати короткота довгострокових побачень, учбово-виробничі майстерні, спортивні зали, бібліо теки, навчальні класи тощо. Монітори ознайомилися з документацією на засуджених, планами виховної роботи, розпорядками дня, учбовими планами та іншою інформацією про роботу колоній.

Завантажити звіт

Дотримання прав неповнолітніх, які перебувають у виховних колоніях Державної пенітенціарної служби України: Спеціальна доповідь з питань реалізації національного превентивного механізму / Уповноважений Верховної Ради України з прав людини: офіційне видання. – К., 2014. – 120 с.

 

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30