ФОРУМ “ІННОВАЦІЙНІ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ: ДОСВІД РЕАЛІЗАЦІЇ, ПАРТНЕРСТВА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОСТІ”

Харківський інститут соціальних досліджень запрошує до участі у Форумі «Інноваційні соціальні послуги: досвід реалізації, партнерства та забезпечення сталості», який відбудеться 14 грудня 2017 р. у м. Харків.
Основна мета Форуму – обмін позитивним досвідом інновацій та формування бачення сталого розвитку сфери соціальних послуг в Україні.

В рамках Форуму планується обговорення таких питань:
• Робота з сім’ями СЖО
• Робота з дітьми з інвалідністю
• Раннє втручання
• Робота з людьми з девіантними формами поведінки
• Соціальне замовлення
• Робота з дорослими людьми з інвалідністю
• Соціальна робота з людьми похилого віку та ін.

До участі у форумі запрошуються представники влади, бізнесу, громадських та міжнародних організацій, які займаються питаннями соціальних послуг, а також засоби масової інформації та інші зацікавлені сторони.

Для участі потрібно заповнити гугл-форму http://docs.google.com/forms/d/1dtxj2MVQrkHgmyZRPBe1wKZxFH0RUMzZCBvMQOC-R0M/edit?edit_requested=true Якщо ви бажаєте виступити на Форумі з презентацією, обов’язково зазначте це в анкеті та розкажіть про ваш досвід у сфері надання або реформування соціальних послуг. Заявки на участь приймаються до 1 грудня включно.

Доповідачам відшкодовується проїзд до Харкова та назад (у межах вартості купейного квитка за наявності проїзного документу) та харчування у день Форуму.

Форум відбудеться в рамках проекту ХІСД “Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг”, що фінансується Європейським Союзом.

Контакти: [email protected]
Андрій Черноусов 097 104 38 02

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30