G4S оголосила набір персоналу для допомоги у поліцейських розслідуваннях

Два міністри Кабінету заявили, що після краху заходів безпеки на Олімпійських іграх у Лондоні, необхідно знову замислитися про доцільність використання приватних компаній для охорони.
Компанія G4S, яка опинилася у центрі скандалу з охороною Олімпіади, почала рекрутувати персонал для здійснення кримінальних розслідувань для поліцейської служби із виконанням таких обов’язків як: поквартирні обходи та опитування, давання свідчень у судах та розслідування “чутливих резонансних справ за умов обмеженого контролю “.
Реклама набору G4S “цивільних слідчих” для роботи по довгостроковим із відкритою датою контрактам із розташуванням в поліції Уорвікшіра уперше з’явилася на сайті G4S, який присвячений рішенням для роботи поліції. Здається таке оголошення здатне зсунути кордони у дебатах про приватизацію поліції, протягом якої міністри висловилися, що завдання “серцевини роботи поліції ” ніколи не будуть винесені на тендер.
Бос G4S Нік Баклз минулого місяця у інтерв’ю із одним членом Парламенту визнав проблему забезпечення персоналом охоронних заходів Олімпіади як “принизливий провал”. У вівторок Міністри Кабінету Філіп Хамонд та Джеремі Хант заявили, що результатом £284 млн. контракту з G4S на Олімпіаді стало повторне переосмислення невдач у використанні приватних постачальників охоронних послуг.
Поліцейська Федерація висловила сподівання, що Міністр внутрішніх справ, Тереза Мей, зробить “урок з цього кроку” при рекрутуванні у Уорвікшірі та запевнить, що громадський порядок забезпечується державними службовцями, які пройшли відповідне повне навчання і повністю відповідають за власні дії.
Поліція Уорвікшіра підтвердила цей крок, заявивши про необхідність рекрутувати додатковий персонал “час від часу” для задоволення особливих операційних потреб і що рекрутування їх на контрактній основі надає службі гнучкості.
“Вимоги до персоналу, яки ми зараз рекрутуємо вимагає спеціальні слідчі навички, але не вимагає повного комплекту повноважень офіцера поліції,” – заявив речник поліції Уорвікшіра.
Нещодавні статистичні дані МВС демонструють, що поліція Уорвікшіра втратила найбільшу кількість офіцерів, ніж будь-яка інша поліцейська служба і це при тому, що вона є найменшою у Англії та Уельсі з 802 офіцерами, які залишилися із 1000 у 2008 році. Служба має відшукати ще £10 млн. у зв’язку із скороченнями до 2015 року.
Реклама G4S запитує про цивільних слідчих на роботу у Ньюнітоні, Рагбі та Лімінгтоні які будуть розслідувати злочини, збирати докази, вилучати та переглядати докази, відбирати пояснення від жертв та свідків, здійснювати поквартирні обходи, готувати справи для Королівської прокурорської служби, відвідувати судові засідання та надавати докази, а також ідентифікувати та відслідковувати злочинців.
Там також йдеться про те, що ця робота “ідеально підходить колишнім поліцейським”, а також, що відібрані особи будуть “розслідувати чуттєві резонансні справи, будуть здатні виконувати будь-яку роль у ході слідства, а також отримати спеціальні знання по всіх аспектах розслідування злочинів”.
Джеймс Пласкіт, кандидат від лейборістів на посаду Комісара поліції у Уорвікшірі, заявив: “Будь-яка людина, яка читає це оголошення подумає, що це і є опис роботи поліцейського. Так, так воно і є. Воно наштовхує мене на думку, що ми дійсно втратили занадто багато офіцерів у Уорвікшірі в результаті урядового плану скорочення витрат, а зараз поліція звертається до G4S для заповнення прогалин.”
Він також додав: “Якщо нам потрібні люди для роботи по «чутливих резонансних справах», мені б було краще аби це були повністю інтегровані поліцейські, а не персонал підзвітний G4S. Робота поліції має бути спрямована на захист громади, а не на отримання прибутку.”
Незважаючи на той факт, що оголошення G4S Policing Solutions каже про “поточний набір” на позиції та закликає аплікантів надсилати мейли до компанії, поліція Уорвікшіра заявляє, що G4S діє лише як агентській сайт.
“Поліція Уорвікшіра має угоду із національною рекрутинговою агенцією Reed, яка у свою чергу розміщує рекламні оголошення на низці агентських сторінок, включаючи G4S. Персонал винаймається на тимчасовій основі до поліції Уорвікшіра агенцією Reed, і буде відповідно перевірятися на придатність задовольнити вимогам поліцейської роботи. У своїй роботі вони будуть підзвітні керівництву поліції,” – йдеться у повідомленні. Але оголошення про пошук аплікантів ми так і не знайшли на сайті Reed.
“Поліція Уорвікшіра зараз здійснює набір персоналу слідчих з метою подальшого фокусування на майнових злочинах, таких як квартирні крадіжки, автомобільні злочини та грабежі,”- додає поліція.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30