КОНКУРС ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ «СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ЧУГУЄВА – ЗМІНИ НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ»

Харківський інститут соціальних досліджень оголошує конкурс статей про соціальні послуги в місті Чугуїв Харківської області, який триватиме до 27 серпня 2017 року.

Метою конкурсу є сприяння критичній оцінці змін, що відбуваються у сфері соціальних послуг, та інформуванню про ключові соціальні виклики, що постають перед громадою міста Чугуїв. Завдяки конкурсу, мешканці міста отримають можливість ознайомитись із проблемами і перспективами розвитку системи соціальних послуг, включитися у створення нової якості соціальних послуг у своїй громаді.

До розгляду приймаються матеріали, готові до публікації або опубліковані у ЗМІ (газетах, журналах, інтернет-виданнях, відео-сюжетах тощо на районному чи обласному рівні) у поточному році.

Конкурсні матеріали можуть стосуватися як загальних, так і конкретних аспектів надання соціальних послуг у місті Чугуїв, зокрема таких:
• поліпшення якості наявних та запровадження нових соціальних послуг;
• роль громади у формуванні та наданні послуг;
• взаємодія органів місцевого самоврядування та громадських організацій у соціальній сфері;
• потреби незахищених категорій м. Чугуїв (одинокі матері, сім’ї з дітьми-інвалідами, люди з інвалідністю, люди похилого віку, ВПО, ветерани АТО, військові та їхні сім’ї, тощо) і як вони задовольняються тощо.

Призовий фонд.
У рамках конкурсу передбачені три нагороди:

І премія – 3000 грн.
ІІ премія – 2000 грн.
ІІІ премія – 1000 грн.

Вимоги до конкурсних матеріалів:
• від 2 000 до 15 000 знаків
• мають стосуватися соціальних послуг
• мають стосуватися громади Чугуєва та її потреб

Критерії оцінювання матеріалів:
• Відповідність матеріалу тематиці конкурсу;
• Дотримання журналістських стандартів у висвітленні проблематики (достовірність, повнота інформації, чесність, об’єктивність тощо);
• Збалансоване висвітлення експертних думок, представлення різних точок зору;
• Використання візуалізаційних інструментів для підвищення зацікавленості матеріалом, сприйняття та розуміння матеріалу цільовою аудиторією (фото, відео, інфографіка);
• Висвітлення у матеріалі власних обґрунтованих висновків, прогнозів та рекомендацій;
• Глибина дослідження теми та використання достовірних даних.

Розгляд заявок з матеріалами Конкурсу та визначення переможців буде здійснено журі Конкурсу, до складу якого запрошені журналісти, представники громадськості та фахівці з питань соціальних послуг.

Конкурс не передбачає обмежень щодо кількості медіа-матеріалів від одного учасника, але для подання кожного матеріалу необхідно заповнити окрему анкету.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно у період з 13 липня до 27 серпня 2017 року надіслати анкету та матеріал за адресою [email protected] з поміткою в темі «Конкурс» та файлами у додатку.

Питання щодо конкурсу можна надси лати на електронну пошту [email protected] Визначення переможців відбудеться до 11 вересня 2017 року. Інформація про результати конкурсу буде надана електронною поштою та розміщена на сайті Харківського інституту соціальних досліджень http://khisr.kharkov.ua

Конкурс відбувається в рамках проекту «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприяння Чугуївської міської ради. Детальніше про проект ХІСД ви можете прочитати за посиланням http://khisr.kharkov.ua/index.php?id=1499939188

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30