Обговорення результатів проекту “Бюро соціальних послуг для підлітків та молоді”

20 липня 2017 року в Чугуєві на базі Молодіжного хабу «CITY» відбувся круглий стіл, присвячений підсумкам роботи проекту «Бюро соціальних послуг підліткам та молоді з потенційно ризикованими практиками поведінки», реалізованого у місті БО «Благодійний фонд «Парус» у співпраці з ГО «Харківський інститут соціальних досліджень».

Крім того, розглядалося питання міжсекторальної взаємодії закладів, установ, державних і громадських організацій для забезпечення сталого доступу до соціальної профілактики підлітків та молоді з потенційно ризикованою моделлю поведінки, а також з числа груп ризику.

Учасники зустрічі, серед яких були представники Чугуївської міської ради та її виконавчих органів, Культурного центру «Імідж», Чугуївського міськрайонного відділу з питань пробації, громадських організацій «Шлях назустріч» та «Чугуївська правозахисна група», запропонували свої ідеї для майбутнього спільного плану заходів для місцевої молоді. Зокрема, представник Чугуївської правозахисної групи Юрій Чумак висунув пропозицію щодо організації показів документального кіно з прав людини, правоосвітніх мульфільмів, здійснення юридичних консультацій для підлітків, які потребують правової допомоги.

Провідний експерт ХІСД, Андрій Черноусов запропонував місцевій громаді підтримати та прийняти нову соціальну послугу з профілактики адиктивної поведінки у молодіжному середовищі та розглянути питання щодо включення її у міську систему надання соціальних послуг для підлітків та молоді.

Крім того, всі зійшлися на думці щодо доцільності використання ресурсу молодіжного хабу «CITY» як безпечного простору для підлітків і молоді з метою проведення регулярної структурованої превентивної роботи, а також як центру дозвілля.

Проект «Бюро соціальних послуг підліткам та молоді з потенційно ризикованими практиками поведінки» підтримується програмою міні-грантів в рамках проекту Європейської Комісії “Посилення ролді місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальнхї послуг”.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30