НЕ моніторинговий візит до Шевченківського будинку – інтернату для дітей Харківської області

1 червня 2012 року делегація ХІСД відвідала свято Дня захисту дітей у Шевченківському будинку – інтернаті для дітей Харківської області. Цього дня до будинку – інтернату завітали: начальник Головного управління праці та соціального захисту Харківської обласної держаної адміністрації О. Захуцька, представник керівництва Укрсиббанку, представник керівництва Управління Національного банку України в Харківській області, начальник управління праці та соціального захисту Шевченківського районної державної адміністрації, представники комерційних структур.

Вихованці будинку – інтернату влаштували справжнісіньке свято для себе та для гостей. Дивлячись на складні акробатичні та танцювальні номери, інколи просто забуваєш, що ці діти з особливими потребами – так професійно та артистично вони виступають.

Укрсиббанк в рамках національної програми «Дитячий майданчик» встановили в будинку – інтернаті новенький дитячий майданчик із турніками, гіркою, гойдалками тощо. Волонтери подарували спеціальний велосипед з ручною тягою для реабілітації дітей з вадами руху.

У своєму привітанні до вихованців будинку – інтернату волонтер Анна Геращенко подякувала усім дітям за ті незамінні відчуття та ставлення, яке вони дарують тим, хто до них приходить.

 

N.B. Шевченківській будинок – інтернат для дітей з вадами психічного та фізичного розвитку ІІ-ІІІ профілю є одним з провідних з впровадження реабілітаційних та навчальних методик роботи з дітьми з особливими потребами. Вихованці будинку-інтернату постійно посідають призові місця на міжнародних та українських спортивних змаганнях, займаються малюнком, гончарством, танцями тощо. В інтернаті працює молодіжна група, де вихованці можуть залишатися до 35 років в умовах практично автономного життя (окремі кімнати, вільний графік, можливість працювати). Всі ці новаторські методикі впроваджуються завдяки самовідданій праці директора – Раїси Максимівні Барибиної.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30