Оголошено конкурс за програмою міні-грантів у м. Чугуїв, Харківська область

Громадська організація «Харківський інститут соціальних досліджень» в рамках проекту Європейського Союзу «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» оголошує програму міні-грантів з метою надання можливості місцевим організаціям Харківської області продемонструвати, як вони можуть поліпшити надання соціальних послуг у своїй громаді. У контексті проекту “соціальні послуги” мають широке значення та розглядаються як будь-яка послуга або процес, що дає можливість для вразливих категорій населення поліпшити їх життя.

Хто може подати заявку на фінансування

Будь-яка юридична особа, зацікавлена у сфері соціальних послуг. Заявки можуть подаватись у партнерстві у складі двох або більше організацій, бажано щоб хоча б одна з цих організацій діяла у м. Чугуїв Харківської області. Заявники можуть бути з державного, громадського та / або приватного сектору.

На що виділятиметься фінансування

Пріоритетами для проектних заходів є впровадження інноваційних підходів та удосконалення існуючої системи соціальних послуг для наступних категорій клієнтів:

▪       Діти та сім’ї.

Спеціальна увага приділяється наступним цільовим групам:

Діти девіантної поведінки, сироти і бездоглядні діти,  сім’ї у складних життєвих обставинах, сім’ї з дітьми з інвалідністю.

▪       Люди з функціональними обмеженнями.

▪       Люди похилого віку.

Обсяги можливого фінансування

Загальна сума програми складає 435 тис. грн.

Окремі заявки повинні розраховуватись на суму не більше 145 тис. грн. Таким чином, програмою міні-грантів буде підтримано мінімум три проектні заявки.

Де і коли можна отримати додаткову допомогу у заповненні заявки

Менеджмент програми міні-грантів здійснює громадська організація «Харківський інститут соціальних досліджень», яка і буде укладати контракти із переможцями конкурсу.

З метою надання відповідей потенційним отримувачам грантів, Проект організує консультативний семінар, де пояснюватиме процедуру та вимоги щодо підготовки заявки та реалізації грантів.

Попередня дата проведення семінару – 13 лютого 2017 року.

Остаточне рішення щодо дати, часу та місця проведення семінару буде прийнято після аналізу наданих запитів щодо участі у ньому. Зацікавлені заявники повинні підтвердити свою присутність, надіславши ім’я та прізвище, а також назву і контакти організації до 12.00 10 лютого 2017 року на адресу [email protected] (контактна особа Марія Колоколова, асистент Проекту)

Потенційним учасникам програми міні-грантів слід уважно ознайомитися із документами, що входять до інформаційного пакету, для успішної підготовки аплікаційної форми та бути готовими до впровадження проекту за визначеними умовами.

 

Зміст інформаційного пакету, що додається

1.       Довідник для заявників

2.       Форма аплікаційної заявки на отримання міні-гранту

3.       Інформація про Координаційну робочу групу (КРГ)

4.       Резюме про проект “Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг”

5.       Звіт «Соціальний захист міста Чугуїв. Результати соціологічного дослідження»

Географічне розташування проектів міні-гранту: місцем впровадження програми міні-грантів є місто Чугуїв Харківської області. Тому заявник повинен планувати та здійснювати діяльність проекту саме там, але при цьому може передбачатися виконання окремих функцій організаціями, які розташовуються за межами міста.

Кінцевий термін для подачі аплікаційних форм – 19 лютого 2017 року, 18.00 на адресу [email protected]

Форма заявки на отримання міні-гранту

Пропозиції на отримання міні-грантів слід подавати тільки в електронному вигляді до завершення кінцевого терміну подачі заявок. Заявники повинні використовувати електронну форму заявки, яка надається в інформаційному пакеті.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30