Оцінка інституційної спроможності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

Звіт містить результати оцінювання інституційної спроможності ГУ ДСНС у Луганській області, включно з дослідженням організації роботи, кадрового потенціалу, взаємодії з населенням, матеріально-технічного забезпечення та інших показників. Також наведено висновки та рекомендації з поліпшення роботи ДСНС в області.
З публікацією буде цікаво ознайомитися працівникам ДСНС, представникам
місцевої влади, міжнародних та національних громадських організацій, а також усім, кого цікавить тема безпеки громад та участі населення у підтриманні безпеки в Україні.

Висловлюємо щиру подяку Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області та особисто Михайлу Пшику та Вікторії Кунченко за допомогу у проведенні дослідницького етапу оцінки.

Завантажити Оцінку ГУ ДСНС Луганська область

Д. Кобзін, А. Черноусов. Оцінка інституційної спроможності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області — Харків, Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД). — 2020 — с. 36

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30