Поліція Луганської області розпланувала взаємодію з громадою на 2020 рік

20 листопада відбувся круглий стіл “Проєктування програми взаємодії поліції та населення на засадах партнерства в Луганській області у 2020 році”. Захід проходив у м. Северодонецьк і зібрав поліцейських, представників громадянського суспільства, експертів та всіх зацікавлених у побудові постійної співпраці поліції з населенням заради створення спільного безпечного середовища у районах.

Харківський інститут соціальних досліджень вже 2 роки поспіль вивчає проблеми безпеки громад Луганської області. Саме фахівці Інституту представили на заході орієнтовний проект плану такої співпраці. Зокрема проведений аналіз показав першочергові заходи, які необхідно реалізовувати поліції разом із громадою, щоб задовольнити ключові безпекові потреби регіону. Зокрема, серед напрямків такої діяльності є:

  • Профілактика розповсюдження наркотичних засобів серед молоді
  • Контроль за дотриманням правил дорожнього руху та формування правослухняної поведінки у водіїв
  • Попередження шахрайства тощо.

«Важливо не просто проговорити необхідні кроки з підвищення рівня безпеки в районах, а реально оцінити свої ресурси та спроможність організувати та долучитися до

певних заходів, як громадськості, так і поліції», – зазначив Андрій Черноусов, провідний експерт ХІСД.

За словами присутнього на заході підполковника поліції Дмитра Авдієнка, за підсумками круглого столу буде розроблена програма на 2020 рік щодо взаємодії населення та поліції заради підвищення рівня безпеки в Луганській області.

Проєкт реалізується за підтримки Програми розвитку ООН.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30