Потрібен консультант із розробки Стратегії розвитку системи соціальних послуг та плану дій щодо її реалізації

Назва проекту: Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг (за підтримки Європейської Комісії)
Посада: Консультант із розробки Стратегії розвитку системи соціальних послуг та плану дій щодо її реалізації
Тривалість робіт: 3 місяці (липень – вересень 2016 року)
Місце виконання робіт: м. Чугуїв Харківської області
Початок робіт: 1 липня 2016 р.
Тип контракту: Індивідуальний контракт

Інформація щодо залучення консультанта до виконання робот

Загальна мета роботи
Мета цієї роботи полягає у наданні підтримки органам місцевої влади та громаді м. Чугуїв та розбудові їхньої спроможності щодо стратегічного планування у сфері надання соціальних послуг. Консультант сприятиме органам місцевої влади та громаді щодо розробки стратегії та плану дій щодо розвитку системи соціальних послуг на рівні громади.

Ця стратегія та план дій мають враховувати потреби органів влади та різноманітних членів громад, у тому числі людей похилого віку, дітей та дорослих з різними вадами (слуху, зору, руху, розумовими, психосоціального розвитку та навчання).

Процеси розробки стратегій мають відповідати положенням чинного законодавства (зокрема, Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм соціально-економічного розвитку України» (2000 р.) та відповідному формату, що використовується на районному і міському рівні.

Обсяг робіт
Для успішного досягнення мети консультант має виконати наступні заходи:

Ознайомитися з результатами дослідження стану системи надання соціальних послуг у м. Чугуїв (буде надано проектом) та стратегічними документами[1], прийнятими у пілотному регіоні (див. Додаток 1).
Обговорити цілі, завдання, формат та кінцеві результати заходів із стратегічного планування з органами місцевої влади м. Чугуїв.
Сприяти створенню робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії та плану дій. Члени робочої групи мають мати досвід у плануванні, організації та наданні соціальних послуг для різних категорій населення. Вони мають представляти органи влади, НДО, бізнес тощо.
Підготовити та провести семінар-тренінг[2] зі стратегічного планування для членів робочої групи. Семінар-тренінг має бути спрямований на досягнення декількох цілей: ознайомити зацікавлені сторони із основами стратегічного планування, зібрати інформацію на рівні міста, необхідну для розробки стратегії та плану дій, вдосконалити навички учасників щодо стратегічного планування та створити для них можливість застосувати ці навички на практиці під час розробки стратегії та плану дій. Програма семінару має бути заснована на місцевих прикладах та використанні результатів всебічної оцінки, проведеної проектом. Зокрема, консультант має:
· підготувати матеріали для семінару (програму, роздаткові матеріали, PowerPoint презентації);

· погодити матеріали семінару із Менеджером проекту;

· провести триденний семінар-тренінг із стратегічного планування у м. Чугуїв, протягом якого консультант має сприяти учасникам у визначенні ключових цілей та завдань стратегії та плану дій, наявних у громаді ресурсів, пріоритетних сфер та необхідних заходів для створення сприятливого середовища у їхній громаді. Учасники також мають розробити перелік заходів плану дій та встановити строки їх виконання. У результаті семінару має бути зібрана інформація для розробки перших версій стратегії та плану дій.

Надати підтримку громаді у розробці стратегії та плану дій щодо розвитку системи надання соціальних послуг у м. Чугуїв, а саме :
· сприяти взаємодії між членами робочої групи щодо розробки стратегій;

· зібрати пропозиції членів робочої групи щодо стратегії та плану дій;

· надати підтримку робочій групи щодо підготовки першої версії стратегії та плану дій;

· забезпечити організацію та проведення щонайменше двох одноденних зустрічей[3] робочої групи із стратегічного планування для обговорення стратегії та плану дій.

Надати підтримку робочій групі щодо презентації стратегії та плану дій громаді м. Чугуїв:
· допомогти робочій групі підготувати PowerPoint презентації стратегії та плану дій;

· зібрати всі зауваження та пропозиції, які будуть надані протягом презентацій.

Надати підтримку робочій групі щодо врахування зауважень та пропозицій у остаточні версії стратегії та плану дій і погодження цих документів з усіма зацікавленими сторонами. Погодити остаточні версії з Менеджером проекту.

[1] Документи будуть надані Менеджером проекту

[2] Логістична підтримка проведення семінарів буде організована окремо. ЇЇ не потрібно включати до фінансової пропозиції.

[3] Логістична підтримка проведення зустрічей із стратегічного планування буде організована окремо. ЇЇ не потрібно включати до фінансової пропозиції.

Повне технічне завдання можна завантажити тут.

Документи та запитання адресуйте до 25 червня 2016 менеджеру Проекту Андрію Черноусову 097 104 38 02, [email protected]

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30