Продовжуємо допомагати дорослим в зоні бойових дій, які потребують додаткового захисту

Частина Харківської області продовжує знаходитися під постійними обстрілами окупантів рф. Через це місцеві мешканці відчувають на собі періодичний дефіцит продуктів харчування, медичних засобів, не можуть вільно пересуватися територією, отримувати необхідні послуги тощо. Проте найбільше страждають люди з інвалідністю, психічними захворюваннями та особливостями інтелектуального розвитку; люди похилого віку; сім`ї з дітьми з числа ВПО. Вони потребують більшого захисту та уваги до своїх проблем.

Маючи значний досвід моніторингу установ соціального захисту в Україні та усвідомлюючи ситуацію в зоні бойових  дій, Харківський інститут соціальних досліджень прийняв рішення з початку війни сфокусуватися на гуманітарній допомозі саме таким установам та найбільш вразливим категоріям населення.

Завдяки Міжнародній гуманітарній організації «Людина в біді» ми змогли  надати допомогу  Богодухівському психоневрологічному інтернату, Богодухівському геріатричному пансіонату та Малиженському психоневрологічному інтернату. Наразі ці установи надають соціальну послугу стаціонарного догляду 239 підопічним, з них 212 –люди з інвалідністю.

Частину допомоги ми також передали Харківському благодійному фонду «Парус» та центру надання соціальних послуг у м. Богодухів, які розподілили отриману продукцію серед сімей з дітьми, що мешкають у Богодухівській та Височанській громадах. Серед отримувачів гуманітарної допомоги 384 сім`ї з числа ВПО. На цей час 537 дітей отримали підгузки в якості гуманітарної допомоги.

Усього за травень 2022 року було закуплено та роздано гігієнічних наборів, дитячих підгузок та засобів жіночої гігієни більше ніж 800 людям.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30