Продовжуємо тренінги з громадами Луганської та Донецької областей щодо надання соціальних послуг

Яке місце соціальних послуг в системі соціальної підтримки населення, чим відрізняються соціальні та адміністративні послуги, що собою представляє механізм фінансування послуг в громаді – ці та інші питання були розглянуті експертами Харківського інституту соціальних досліджень 18 та 19 січня 2022 року на тренінгах у м. Краматорськ  та м. Сєвєродонецьк відповідно. Тренінги мали на меті розповісти про організацію соціальних послуг саме на рівні громад. У заходах взяли участь фахівці та фахівчині соціальних служб з громад Донецької та Луганської областей, Департаментів соціального захисту населення та Головних управлінь національної соціальної сервісної служби у вказаних областях.

Учасники також змогли обговорити платність соціальних послуг, функції місцевих органів влади з організації таких послуг, а також практику надання соціальної допомоги в Англії. Результатами зустрічей стали не тільки отримання корисних знань та матеріалів, але й обмін досвідом та контактами між самими учасниками тренінгів.

Тренінги проводилися за підтримки Федерального уряду Німеччини в рамках проєкту “Розвиток структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціальної підтримки у Східній Україні”.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30