Проведення серії тренінгів “Розслідування злочинів, повязаних із зловживанням владою працівниками правоохоронних органів”

Одним із ключових елементів довіри громадськості до правоохоронної системи є ефективна система запобігання та покарання за правопорушення для тих, хто в ній працює, особливо за такі злочини, як катування та жорстоке поводження з громадянами. Для підтримки механізмів реагування на ці злочини 3-4 вересня 2020 року Координатор проектів ОБСЄ організував в Одесі два одноденні семінари для співробітників Державного бюро розслідувань щодо способів боротьби зі зловживанням владою з боку правоохоронців.

40 співробітників ДБР мали змогу ознайомитись з передовими міжнародними практиками, обговорити український досвід у цій галузі, переглянути юридичні аспекти ефективного розслідування. Експерти Харківського інституту соціальних досліджень Денис Кобзін та Андрій Черноусов представили висновки багаторічних досліджень факторів, що дозволяють незаконне насильство з боку міліції/поліції та перешкоджають їх розслідуванню, а також виділили способи використання міжнародно визнаної практики для запобігання катуванням та жорстокому поводженню. Спеціальні сесії була присвячені гендерному насильству в правоохоронній системі, а також особливостям документування катувань та жорстокого поводження у відповідності до вимог Стамбульського протоколу.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30