Східноєвропейська конференція учасників національних превентивних механізмів (НПМ) проти катувань (8-9 листопада 2016)

8 – 9 листопада у м. Львів відбудеться “Східноєвропейська конференція учасників національних превентивних механізмів (НПМ) проти катувань”. Учасниками Конференції будуть представники державних органів влади України, у підпорядкуванні яких сьогодні більш ніж 6000 місць несвободи; представники громадських організацій, представники НПМів Словенії, Грузії, Казахстану, а також Асоціації з попередження катувань (АРТ, Швейцарія).

Вже вшосте конференція збирає ключових експертів у сфері прав людини та протидії катуванням та стає площадкою для обговорювання питань щодо дотримання прав людини в законних та незаконних місцях несвободи; розподілу ролей між громадськістю та державними органами у протидії катуванням та жорстокому поводженню. Українські та міжнародні експерти також розглянуть виклики, які постали перед Україною після початку бойових дій на сході та оцінять ефективність незалежних схем відвідування місць несвободи в різних країнах.

Конференція проводиться незалежною громадською організацією „Харківський інститут соціальних досліджень” разом з Координатором Проектів ОБСЄ в Україні за організаційної підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30