Спеціалісти в сфері надання соціальних послуг отримали навички з підготовки та отримання грантів

12-13 грудня 2017 року Харківський інститут соціальних досліджень провів тренінг з підготовки грантових пропозицій та проектного менеджменту. Основною метою заходу було надати учасникам знання та практичні навички розробки грантових пропозицій та управління проектами у сфері надання соціальних послуг та соціального захисту населення. До участі у тренінгу були запрошені представники неурядових організацій, місцевого самоврядування, державних органів влади та професійного середовища міста Харків та Харківської області, які безпосередньо займаються (або планують займатися) підготовкою грантових пропозицій та задіяні у проектному менеджменту на різних етапах.
Тренери Тетяна Чернецька та Олена Розказова детально розібрали з учасниками структуру проектів та «підводні камені», які можуть стати на заваді отримання фінансування та реалізації проектних заходів. Зокрема, говорилося про дотримання дедлайнів, подання релевантної контактної інформації, відповідність заходів завданням проекту, завчасне визначення основних виконавців та інше.
Присутні за допомогою практичних завдань змогли прописати власні проектні заявки, орієнтуючись на їхню унікальність та націленість на зміни. Загалом, ідеї стосувалися надання соціальних послуг в громаді, які реально необхідні на сьогоднішні день у Харківській області.
Також на тренінгу були детально розібрані види донорських організацій, і на що потрібно орієнтуватися при співпраці з ними. Тренери ознайомили учасників із ефективними методиками, які використовуються при написанні заявок, – SMART-аналізом, деревом цілей, таблицями аналізу ризиків тощо.
За словами присутніх, цей тренінг був надзвичайно корисним для розвитку їхньої подальшої роботи в напрямку соціального захисту населення.
Тренінг відбувся в рамках проекту ХІСД “Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг”, що фінансується Європейським Союзом.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30