Тренінг “Діяльність поліції на територіях, які були охоплені збройним конфліктом”

Поліція Луганщини навчалась особливостям комунікації з населенням та роботи в умовах реінтеграції регіонів після завершення збройного конфлікту

30 серпня був дуже насичений та пізнавальний день для співробітників поліції Луганщини – учасників тренінгу, проведення якого організували професійні експерти Харківського інституту соціальних досліджень у рамках Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні та представники напрямку «Громадська безпека та соціальна згуртованість».

Професійні журналісти, експерти, політологи та учасники миротворчих місій розповідали про міжнародний досвід взаємодії поліції з населенням, про різноманітні варіації діяльності поліції для забезпечення миру та безпеки в конфліктних регіонах, навчали тактиці поведінки поліцейського в умовах конфліктної ситуації, вчили протистояти пропаганді та її наслідкам.

Спілкування з тренерами було дуже цікавим та пізнавальним. Кожен з учасників тренінгу був не просто слухачем. Разом з експертами співробітники поліції моделювали різні варіанти поведінки представника закону з громадянами з урахуванням свого професійного досвіду, вчилися, як потрібно правильно будувати діалог з різної категорією громадян. Обговорювали помилки в комунікації поліцейського з населенням, нові форми та методи роботи задля завоювання довіри населення до усієї правоохоронної системи.

І, головне, яке б питання не обговорювалося, у центрі уваги завжди звучало – головне – це людина, дотримання її прав та безумовне верховенство права.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30