Відбувся тренінг з пошуку фінансування та співпраці з фондами у м. Чугуїв

14 липня у Чугуєві відбувся тренінг із фандрайзингу для працівників державних органів та громадських активістів, організований Харківським інститутом соціальних досліджень та Чугуївською міською радою за підтримки Європейського Союзу. Тренером виступила керівник Східноукраїснького представництва Міжнародного фонду «Відродження» Олена Розсказова. Протягом дня учасники дізналися, наскільки широким є пошук можливостей реалізації проекту; якими є типові помилки у проектних пропозиціях та як їм запобігти; як правильно донести ідею до грантодавця тощо. Найбільш цікавою частиною насиченого дня стало написання учасниками власних проектних заявок з приводу реальних проблем і потреб м. Чугуєва.

Для багатьох учасників інформація була абсолютно новою, але від того не менш затребуваною. Спілкування та здобуті практичні навички переконали багатьох потенційних грантерів, що отримати фінансування або іншу грантову допомогу є цілком реальним за наявності цікавої ідеї і виконання низки правил щодо її реалізації.
Тренінг відбувся в межах проекту ХІСД «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг», за підтримки Європейської Комісії.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30