Візит НПМ до ІТТ Сімферопольського міського управління міліції

18 грудня 2012 року відбувся моніторинговий візит в рамках НПМ до ІТТ Сімферопольського МУ ГУМВС України в Криму.
Візит було здійснено спільною командою Департаменту з питань реалізації НПМ Уповноваженого ВР України з прав людини та активістів Харківського інституту соціальних досліджень та Асоціації незалежних моніторів.
Сімферопольський ІТТ був збудований у 1977 році та розташований у напівпідвальному приміщенні, що обумовлює важко виправні проблеми із доступом природного світлу до камер ІТТ. Попередньо ІТТ був відвіданий Представниками Уповноваженого ВР Україні з прав людини у червні поточного року і внесенням відповідних рекомендацій. Варто відмітити, що більшість рекомендацій Уповноваженого було враховано та недоліки були виправлені. Зокрема, зменшено нормативну наповнюваність ІТТ з 42 місць до 25, встановлені дверцята у санвузлах камер, підведено гарячу воду до 4 камер, розпочато ремонт ще однієї камери, встановлено додаткове світло-технічне обладнання, обладнане відеоспостереження із архівуванням протягом 30 діб. Окремо варто відзначити високий рівень організації надання медично – санітарної допомоги в ІТТ, наявність відповідних укладок, препаратів, своєчасне здійснення кварцевання камерних приміщень. В ІТТ налагоджено тісну співпрацю із Республіканським центром СНІДу,у якому хворі на СНІД можуть отримувати антиретровірусні препарати для лікування, а також забезпечений доступ до замісної лікувальної терапії наркозалежних осіб.
Наразі триває зведення нового ІТТ, який розрахований на 130 місць із повноцінною медично – санітарною частиною, харчоблоком. Готовність об’єкту складає приблизно 70% та потребує фінансування, яке було припинено ще у 2010 році.
В цілому в ході візиту було відмічено розуміння персоналу ІТТ та керівництва ГУМВС України в Криму необхідності покращення умов тримання, забезпечення надання якісного доступу до медичних послуг та професійної адвокатської допомоги.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30