Вивчаємо безпекові потреби населених пунктів Донецької та Луганської областей

Упродовж вересня 2019 року команда ХІСД в рамках проекту ПРООН «Оцінювання інституційної спроможності поліції та служби з надзвичайних ситуацій у Луганській та Донецькій областях» здійснила вже більше 10 візитів у різні населені пункти Донецької та Луганської областей  – Красногорівка, Світлодарськ, Маріуполь, Краматорськ, Словянськ, Сартана, Волноваха, Попасна та Бахмут.

Роки конфлікту на Донбасі поступово змінюють структуру управління державними органами та органами поліції, ДСНС, але все ще залишаються питання щодо змінених потреб у безпеці місцевих громад. Саме на вирішення цього завдання і спрямована робота Програми відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні та робота Інституту в частини оцінки інституційної спроможності поліції та ДСНС.

 Більшість відвіданих громад мають схожі проблеми:  нестача поліцейських, неосвітлені вулиці, слабке фінансування інфраструктурних проектів тощо. Все це суттєво впливає на відчуття безпеки громадянами, заважає відновлювати мирний спосіб життя. Під час візитів експерти ХІСД зустрілися з представниками місцевої влади, активістами, НГО, які намагаються підтримувати/розбудовувати програми взаємодії поліції та населення, а також здійснюють цивільний контроль за діяльністю поліції.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30