71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим. 1,9% вважає, що без цього робота поліції неможлива

21 жовтня о 13.00 Харківський інститут соціальних досліджень презентував результати соціологічного моніторингу незаконного насильства в поліції в 2020 році в УКМЦ.

Повне відеопрезентації можна подивитися тут

71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим. Кожен п’ятий поліцейський – що насильство можна застосовувати в крайніх випадках.1,9% вважає, що без цього робота поліції неможлива. Такими є результати соціологічного дослідження щодо незаконного застосування сили позіцією, проведеного Харківським інститутом соціологічних досліджень. «Опитування проводилося в п’яти регіонах України – Київській, Харківській, Львівській, Вінницькій та Одеській областях. Опитано 3 тисячі пересічних громадян  і 2120 співробітників поліції методом анкетування», розповів Денис Кобзін, директор Харківського інституту соціальних досліджень.

51,8% громадян вважають побиття, катування та залякування розповсюдженими. 11,4% – дуже розповсюдженими. Лише 22,7% опитаних вважають ці методи нерозповсюдженими у поліції. Натомість серед працівників поліції 52,7% опитаних відповіли, що насильства в поліції взагалі немає.

В ході дослідження громадяни та поліцейські надали оціночну характеристику кількості жертв незаконного насильства в поліції. 2% опитаних зазначили, що протягом останнього року стали жертвами побиття з боку поліції. 7,1% заявили, що за останній рік їхні близькі стикалися з незаконним насильством з боку поліцейських.

Представлений моніторинг є восьмим і проводиться з 2004 року. Детальніше ознайомитися з результатами дослідження можна за посиланням.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30