Будинки-інтернати в районах бойових дій: коли важливо допомагати не тільки дітям, а й дорослим!

З початком повномасштабної війни інтернатні установи в зоні бойових дій опинилися на межі виживання через те, що традиційні ланцюжки постачання були обірвані, а резерви таких закладів – вкрай обмежені. Особливо це є актуальним для закладів, де перебувають дорослі люди із інвалідністю та люди похилого віку – психоневрологічні інтернати, геріатричні пансіонати, стаціонарні відділення територіальних центрів соціального обслуговування. Заклади ж для дітей більшою мірою евакуйовані на захід України або закордон. Проте не всі, адже перевезення дітей з інвалідністю потребує окремого планування та особливих умов. Саме тому Харківський інститут соціальних досліджень з кінця лютого почав збирати потреби таких закладів на східній Україні і, передусім, у Харківській області, де маємо дружні та робочі стосунки з багатьма директорами інтернатів.

Отже, в рамках співпраці з суспільно-корисним товариством «Людина в біді» (People in need), 9 та 11 квітня 2022 року ми змогли доставити понад  10 тон гуманітарної допомоги. Це необхідні засоби гігієни, миючі засоби, продукти харчування, консерви тощо.

Серед інтернатів – реципієнтів стали:

  • КУ «Богодухівський дитячий будинок –інтернат»
  • КУ «Богодухівський психоневрологічний інтернат»
  • КУ «Богодухівський геріатричний пансіонат»
  • КУ «Малиженський психоневрологічний інтернат»
  • КУ «Хорошевський геріатричний пансіонат»
  • КУ «Зміївський геріатричний пансіонат»
  • КУ «Комарівський психоневрологічний інтернат»
  • КУ «Ржавецький психоневрологічний інтернат».

Всього у вказаних установах допомогу отримали  1152 людини, з них 881-з інвалідністю.

Раді бачити, що змогли доєднатися до такої важливої допомоги і сподіваємося, що увага до таких закладів буде тільки зростати!

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30