Діти і війна в Україні 24.03.-24.04.2022

Минув другий місяць війни. Кількість загиблих дітей збільшилася до 213, поранених до 389. Страшні події у Бучі, Гостомелі та інших містах Київської області, у м. Маріуполь дають розуміння, що постраждалих та загиблих дітей значно більше. Постійні обстріли будинків та вулиць багатьох міст та селищ України, перешкоджання та розстріл гуманітарних коридорів, використання заборонених видів озброєння, жорстоке поводження та тортури на окупованих територіях говорять про те, що їх буде ще більше. До всього цього додаються незаконне вивезення дітей з України, ризики їх всиновлення на території росії, вербування підлітків для участі у воєнних діях.

Страшно фіксувати та описувати безліч воєнних злочинів російських військових, через які страждають абсолютно всі, в тому числі і діти. Страшно розуміти, що наслідки війни – це також сирітство, проблеми із здоров’ям, психічні травми та стрес дітей. Проте сбір та аналіз таких даних необхідний для усвідомлення масштабів проблем і кроків, які варто робити перш за все.

Пропонуємо вам наш звіт, зроблений разом з нашими партнерами БФ “Голоси дітей”, який коротко описує ключові події другого місяця війни, пов’язані із становищем, проблемами та потребами дітей в Україні та закордоном.

Завантажити звіт українською тут.

Англійською тут

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30