Гуманітарна допомога інтернатним закладам Харківської області все так само актуальна

Харківський інститут соціальних досліджень продовжує опікуватися інтернатними закладами системи соціального захисту населення Харківської області, які опинилися в зоні, наближеної до активних бойових дій.

Протягом червня 2022 року у складі гуманітарної допомоги мешканці інтернатних установ отримали технічні засоби реабілітації та догляду. Високоефективні, сучасні дезінфекційні засоби, які були передані закладам соціального обслуговування, допомагають підтримувати належний санітарно-гігієнічний стан у Богодухівському геріатричному пансіонаті, Малиженському, Богодухівському та Панютинському психоневрологічних інтернатах.

Для незалежного, безпечного функціонування установи в умовах надзвичайних ситуацій до Богодухівського психоневрологічного інтернату також передано портативний сонячний генератор та сонячні панелі для його зарядки. Крім того, інтернатний заклад отримав циркуляційний насос, який є необхідним для забезпечення роботи опалювальної системи інтернатної установи, підтримання необхідного температурного режиму в житлових кімнатах підопічних. Всебічна підтримка інтернатних закладів та їх мешканців в рамках гуманітарної програми триває, основним її напрямом залишається забезпечення функціонування установ в період воєнного часу та надання належного догляду людям, які потребують допомоги.

Допомога надана за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30