Діти і війна в Україні 24.05–24.06.2022

1 червня у світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Проте Україна цього року відзначала цей день із сумом. Адже щодня в нас гине дві-три дитини, п’ятеро дістають поранення. Разом ці цифри ще страшніші: за чотири місяці 338 загиблих дітей і 610 поранених.

Триває окупація Сходу та Півдня України, де діти потерпають від нестачі ліків, питної води та їжі. У багатьох населених пунктах не вщухають обстріли житлових будинків, лікарень і закладів освіти. Внутрішньо переміщені сім’ї намагаються налагодити своє життя, знайти для дітей гідне місце проживання, можливості навчатися та відпочивати в умовах обмежених ресурсів та постійної небезпеки на всій території України.

Разом з БФ “Голоси дітей” ми підготували звіт, який коротко описує ключові події четвертого місяця війни, пов’язані зі становищем, проблемами та потребами дітей в Україні й за кордоном. Окремо у цьому звіті ми проаналізували ситуацію із дотриманням прав дітей з інвалідністю, адже такі діти потребують додаткової уваги та соціального захисту.

Завантажити можна тут.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30