ХІСД побував на щорічній зустрічі грантерів Єврокомісії.

10 квітня 2014 року Харківський інститут соціальних досліджень відвідав щорічну зустріч грантерів Європейської комісії, що проходила у Київі. Захід був організований за підтримки проекту “Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу”.

Захід був присвячений обговоренню різноманітних питань, пов’язаних з управлінням проектами, та подальшій взаємодії. Зокрема, Штефан Малеріус розповів про проект, фінансований ЄС, по зміцненню потенціалу недержавних структур для підтримки реформ та підвищення підзвітності державного сектору. Експерт зазначеного проекту, Наташа Господжінаскі, зупинилася на основних моментах в реалізації будь-якого проекту, починаючи від планування і формування бюджету і закінчуючи звітуванням і моніторингом результатів.

Окрім того, учасники заходу змогли презентувати свої власні проекти. Для цього кожна команда, яка складалася із представника організації-заявника і представника партнерської організації, підготувала короткий звіт у форматі «Печа-куча» (на кожен слайд відводилося не більше 15 секунд, що дозволило зосередити увагу публіки на найголовнішому). Харківський інститут соціальних досліджень разом із Асоціацією УМДПЛ презентував проект, направлений на вдосконалення системи надання адміністративних послуг ДМС та МВС в Україні. Admin_survey.pdf (pdf-file)

Після презентацій відбулося їх обговорення у форматі «Світове кафе», що дозволило сформувати ефективний майданчик для рефлексії отриманих знань і досвіду, а також створити можливості для подальшого співробітництва.

Загалом були присутні понад 50 представників українських громадських організацій та співробітників Представництва ЄС в Україні. У кінці зустрічі всі учасники відмітили важливість таких заходів для роботи громадського сектору, а також високо оцінили якість організації та проведення саме цієї зустрічі.

Admin_survey.pdf (pdf-file)

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30