Конференція в рамках спільної програми ЄС і РЄ «Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю»

Рада Європи, в рамках спільної програми Європейського Союзу і Ради Європи «Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю», у співпраці з Харківським інститутом соціальних досліджень організовують Конференцію з питань ефективного функціонування і розвитку систем (механізмів) розгляду скарг проти дій працівників органів внутрішніх справ відповідно до Європейських стандартів, що відбудеться 2-3 червня 2011 року у м. Києві.

Конференція має на меті дослідити тенденції і напрямки розвитку, а також практичні аспекти забезпечення ефективності розгляду скарг проти дій працівників органів внутрішніх справ відповідно до Європейських стандартів, беручи до уваги практику Європейського суду з прав людини, рекомендації Комітету із запобігання катувань, висновки Комісара з прав людини Ради Європи та досвід зарубіжних країн.

У конференції візьмуть участь провідні спеціалісти, експерти і представники органів законодавчої та виконавчої влади України, Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, наукових установ, громадських і міжнародних організацій, а також представники партнерських інституцій спільної програми ЄС і РЄ «Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю» від Вірменії, Азербайджану, Грузії і Молдови.

Зі вступним словом виступлять Владімір Рістовскі, Посол, Представник Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва/Голова Офісу Ради Європи в Києві; Арташес Мелікян, Завідувач відділу Судового Управління, Департаменту правових питань і питань сприяння розвитку прав людини, Генерального Директорату з прав людини і правових питань Ради Європи; Валерія Лутковська, Урядовий Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини; Денис Кобзін, Директор Харківського інституту соціальних досліджень.

Журналістів запрошують на відкриття Конференції, що розпочнеться о 9.30 год. у готелі «Русь», що за адресою вул. Госпітальна, 4.

Підтвердити свою участь на е-мейл п. Андрія Черноусова (відповідальна особа за організаційно-логістичне забезпечення заходу): [email protected], або повідомити за телефоном.: +38 097 104 38 02.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30