Методичний посібник з оцінювання потреб ВПО у громадах

Оцінювання потреб ВПО є на сьогоднішній день ключовою складовою успішної інтеграції ВПО у громади. У посібнику представлений міжнародний та вітчизняний досвід такого оцінювання, наведений аналіз законодавства щодо прав та можливостей внутрішньо переміщених осіб в Україні,  описані переваги та обмеження різних методів збору даних, а також приведені можливості застосування отриманих даних.

Публікація буде корисною для представників місцевих органів влади, де мешкають ВПО, міжнародних та національних громадських організацій, соціологів та всіх, кого цікавить тема захисту та дотримання прав внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Завантажити Методичний посібник з оцінювання потреб ВПО

Підготовка та друк цієї публікації здійснено в межах гранту «Розробка інструменту аналізу потреб внутрішньо переміщених осіб», наданого проєктом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Д. Кобзін, Г. Левкіна, О. Луньова, А. Черноусов, С. Щербань. Методичний посібник з оцінювання потреб ВПО у громадах – Харків, Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД). —2020 – с. 246

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30