Конкурс на посаду Консультанта для органів влади та установ соціальної сфери у Донецькій та Луганській областях

В межах проекту «Оцінка потреб у послугах з психосоціальної підтримки та психічного здоров’я», який реалізується Громадською організацією «Харківський інститут соціальних досліджень» планується проведення дослідження з визначення потреб населення у соціальних послугах з метою удосконалення (формування) системи соціального захисту об’єднаних територіальних громад у Донецькій та Луганській областях (див. Технічне завдання – Додаток 1).

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у конкурсі на посаду Консультанта для органів місцевої влади та установ соціальної сфери.

Лот № 1 – Донецька область (Іллінівська ОТГ, Черкаська ОТГ)

Лот № 2 – Луганська область (Нижньодуванська ОТГ,  Біловодська ОТГ)

У разі зацікавленості комплект конкурсної документації має бути наданий до 17:59 17.08.2020 року за адресою: м. Харків, пров.  Отакара Яроша 12 А, кімн.116, Черноусову Андрію.

Час відправки буде визначатися за відмітками поштових служб.

Вимоги до конкурсної документації:

Конкурсна документація має бути надана у двох окремих конвертах з відповідним написом на кожному конверті: «Технічна (або цінова пропозиція), надана (ПІБ претендента) на конкурс на посаду Консультанта для органів влади та установ соціальної сфери у Донецькій та Луганській областях».

1 конверт

  1. Технічна пропозиція (див. зразок – Додаток 2):

– має бути розроблена згідно до вимог Технічного завдання;

– має бути написана українською мовою;

– має містити контакти претендента (телефон, адреса для листування, електронна адреса);

– має бути підписана та завірена печаткою  (якщо є).

  1. Резюме претендента. В тексті резюме описати завдання, що виконувалися Вами в рамках проєктів ( не менше двох) , спрямованих на удосконалення системи соціального захисту населення, в тому числі соціальних послуг.
  2. Копії реєстраційних документів юридичної особи.

2 конверт

  1. Цінова пропозиція (див. зразок -Додаток 3).

– має бути написана українською мовою;

– має містити контакти претендента (телефон, адреса для листування, електронна

адреса);

– має містити загальну ціну та розрахунок вартості одного робочого дня за надані послуги під час відвідування органів влади та установ соціальної сфери, податків та зборів тощо;

– має бути підписана та завірена печаткою  (якщо є).

Пропозиції, оформлені неналежним чином, з неповним комплектом документів або відправлені пізніше вказаного терміну, не будуть допущені до розгляду.

Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані:

1) ВИКЛЮЧНО письмово за електронною адресою: [email protected] ;

2) не пізніше ніж 12.00 12 серпня 2020

3) з посиланням на назву конкурсу в темі листа.

ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» зі своєї сторони гарантує конфіденційність наданої в Пропозиціях інформації.

 

Критерії оцінювання технічної пропозиції

Критерій Вага критерію Розрахунок балів
1  Наявність вищої освіти у відповідних галузях (наприклад, державне управління, державна служба, менеджмент організації, соціальні, поведінкові або юридичні науки ) 10 Бакалавр – 2; спеціаліст – 4; магістр – 6; кандидат наук (PhD) – 8; доктор наук (Dr.hab) – 10

 

2 Досвід професійної діяльності в Україні в соціальній сфері (зокрема, робота в структурних підрозділах соціального захисту населення органів виконавчої влади, соціальних установах) 20 По 1 балу за кожен рік відповідного професійного стажу, але не більше 10 балів
3 Досвід проведення моніторингу та оцінювання потреб у соціальних послугах 10 По 5 балів за кожний реалізований проєкт, але не більше 10 балів
4 Досвід написання аналітичних матеріалів 20 Максимум 10 балів
5 Досвід співпраці з органами місцевої влади та НУО 20 По 5 балів за кожний реалізований спільно проєкт, але не більше 10 балів
6 Знання української мови 10 Оцінка «задовільно» в документах про освіту – 0 балів, «добре» в документах про освіту – 5 балів, оцінка «відмінно» або сертифікат про знання української мови -10 балів
7 Комп’ютерна грамотність та вміння працювати із графіками та таблицями 10 Максимум 10 балів

 

Максимальна кількість балів при оцінюванні технічної пропозиції – 1000 балів. Якщо при оцінюванні технічної пропозиції претендент набрав менше 500 балів, то його цінова пропозиція розглядатися не буде.

Підведення підсумків конкурсу

Оцінювання конкурсних пропозицій складатиметься на 70% з оцінки технічних пропозицій та на 30% з оцінки цінових пропозицій.

Умови співпраці

Юридична особа, яка бере участь у тендері, може запропонувати свої послуги як на лот 1, так і на лот 2. Оцінка буде здійснюватися по кожному лоту окремо.

Оплата здійснюється по факту виконаних робіт за фактично надані послуги на основі підписаного Договору та оригіналів рахунків.

Всі розрахунки здійснюються виключно у національній валюті України (гривні) шляхомбанківського переказу на поточний рахунок  постачальника послуг.

Технічні, фінансові та інші умови проведення конкурсу не являються публічною пропозицією заключення договору.

Про результати тендеру учасники будуть проінформовані за вказаною в контакті електронною поштою.

ДОДАТКИ ДО ЗАПРОШЕННЯ:

  1. Технічне завдання (ToR) українською мовою
  2. Форма технічної пропозиції
  3. Форма цінової пропозиції

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30