Моніторинг місць несвободи: стаціонарні установи

13 квітня 2012 року у Луганську відбудеться тренінг – презентація «Моніторинг місць несвободи: стаціонарні установи».
Запланований захід буде присвячено презентації результатів дослідження ХІСД «Місця несвободи в Україні», яким ХІСД практично уперше документально закріпив перелік з 5,5 тис. місць несвободи, у яких може утримуватися близько 1 млн. осіб на рік.
На тренінгу планується презентувати інструментарії для моніторингу стаціонарних установ, таких як психоневрологічні інтернати, будинки – інтернати, геріатричні пансіонати (центри), центри соціально – психологічної реабілітації для дітей, притулки для дітей тощо.
Запропоновані інструментарії були розроблені та апробовані фахівцями Харківського інституту соціальних досліджень в ході моніторингових відвідувань стаціонарних установ починаючи з 2009 року.
Крім презентації та обговорення інструментаріїв відбудеться презентація звіту «Дотримання прав клієнтів у стаціонарних закладах Міністерства соціальної політики України», який підготовлено за результатами моніторингу ХІСД по інтернатних закладах Головного управління праці та соціального захисту Харківської обласної державної адміністрації.

Тренінг – презентація відбудеться за підтримки МФ «Відродження» та у співпраці із правозахисним центром «Поступ».

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30