Моніторинговий візит до Курязької виховної колонії

25 жовтня відбувся моніторинговий візит представника ХІСД Андрія Черноусова до Курязької виховної колонії Управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області в рамках діяльності Спостережної комісії при Харківській обласній державній адміністрації. В ході візиту було вивчено умови перевиховання підлітків, які скоїли злочини уперше. Серед відвіданих приміщень особливу увагу було приділено штрафному ізолятору, медичній частині, режимній частині, відділенням, у яких проживають вихованці. Необхідно відзначити, що персонал установи робить величезну повсякденну роботу, але є питання, які вони самотужки вирішити невзмозі. До таких можна віднести:
– стара “макаренківська” парадигма перевиховання малолітніх порушників, яка базується на військовій дисципліні і порядку. Її необхідно вважати застарілою та пропонувати відходити від таких методів, орієнтуючись на корекційну роботу із кожним порушником.

– відсутність дільниці соціальної реабілітації .яка б давала змогу поступово адлаптуватися до умов вільного життя на останніх місяцях відбування покарання. Така дільниця відсутня з традиційних причин – відсутність грошей для її побудови.

За результатами візиту складений звіт, який разом із рекомендаціями буде презентовано на найближчому засіданні Спостережної комісії при Харківській ОДА.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30