Основи прав людей з інвалідністю та система надання їм послуг на місцевому рівні

22-23 березня 2018 року Марія Ясеновська, президент ХОФ «Громадська Альтернатива», співголова Коаліції проти дискримінації в Україні та Ігор Шрамко, адвокат, правозахисник, член Правління Харківської асоціації незрячих юристів провели тренінг для працівників закладів та установ соціальної сфери, активістів громадських організацій, фахівців у сфері надання соціальних послуг міста Чугуїв.
Під час тренінгу «Основи прав людей з інвалідністю та система надання їм послуг на місцевому рівні » учасники отримали знання щодо забезпечення захисту прав людей з інвалідністю, необхідності дотримання етикету у спілкуванні з ними, недопущення дискримінації людини за станом здоров`я.
На практичних заняттях учасники виявили щиру зацікавленість щодо особливостей надання соціальних, освітніх послуг та інших видів соціальної підтримки дітям та дорослим особам з інвалідністю. Присутні вчилися визначати потреби людей з інвалідністю, планувати та організовувати простір з урахуванням вимог універсального дизайну.
Фахівці системи освіти та соціального захисту населення міста Чугуїв продемонстрували глибокі знання та гарну професійну підготовку, охоче ділилися напрацюваннями, складнощами та успіхами.
Активність та ініціативу учасників доповнювала дружня атмосфера та відверте спілкування.

Захід організовано ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» в рамках проекту Європейської Комісії “Прийняття рішень щодо надання соціальних послуг на рівні місцевих громад”.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30