Потреби внутрішньо переміщених осіб в Ізюмській міській об’єднаній територіальній громаді Харківської області: результати соціологічного дослідження

Звіт містить результати соціологічного дослідження потреб внутрішньо переміщених осіб в Ізюмській міській територіальній громаді Харківської області, включаючи вивчення потреб у житлі, освіті, працевлаштуванні, медичних, психологічних, соціальних, реабілітаційних послугах. Також наведені висновки та рекомендації з поліпшення роботи місцевої влади у напрямку дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та їх інтеграції у громаду.

Публікація буде цікавою для працівників місцевих органів влади, де мешкають ВПО, міжнародних та національних громадських організацій, соціологів та всіх, кого цікавить тема захисту та задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Підготовка та друк цієї публікації здійснено в межах гранту «Розробка інструменту аналізу потреб внутрішньо переміщених осіб», наданого проєктом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Завантажити Звіт за результатами дослідження Ізюмська ОТГ

Д. Кобзін, Г. Левкіна, А. Черноусов, С. Щербань. Потреби внутрішньо переміщених осіб в Ізюмській міській об’єднаній територіальній громаді Харківської області: результати соціологічного дослідження – Харків, Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД). —2020 – с. 83.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30